Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párok hogy viselik hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párok hogy viselik hogy együtt élnek mégsem találkoznak sosem?

Figyelt kérdés

fél éve költöztem össze a párommal, és munkahelyet fogok váltani, mert elbocsátottak. eddig egy műszakban dolgoztam 8 órában, ő pedig 3 műszakban 8 órában.

félek, hogyha esetleg elmegyek én is gyárba, és ő éjszakás lesz, akkor én nappalos, amikor én nappalos, ő éjszakás, és sose találkozunk. tudom azt mondják ez jó hatással van a kapcsolatra, de én mégis úgy érzem hogy ez a szakításhoz vezet majd..nem vagyok hozzászokva változó műszakokhoz és 12 órázáshoz sem, amúgy is stresszes vagyok. a modern embernek már párkapcsolata se lehet, mert nincs rá ideje? családot szeretnénk, de nem keresnénk jól, ha nem gyárban lennénk..így is 260 körül keresünk ketten majd..kérdésem, hogy úgymond friss, de még is régi szerelemben élő kapcsolatok hogy viselik ezt át? van megoldás rá? pl két különböző gyárban ugyan akkor legyen a pároddal éjszakás, délelőttös, délutános, hogy egyszerre dolgozzatok mindig? vagy ezt nem lehet így kikötni?

nagyon ragaszkodunk egymáshoz és nem szeretnénk ha erre rá menne a kapcsolatunk


2020. jún. 10. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Miért pont gyár? Posta, sereg, gyorsétterem, nagyáruház,...?
2020. jún. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát hogyha teljesen eltérő a beosztasotok, akkor az úgy jo szar.
2020. jún. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Igen, miért nem mész el pl egy áruházba árufeltöltőnek/kasszásnak? Szinte állandóan jelennek meg cikkek, amikben azt írják hogy a Lidl meg Aldi milyen sokat fizet...

Amúgy meg az nem opció, hogy valamelyikőtök képezze magát pl esti/levelező suliban? 260 ezres bevételre nem vállalnék gyereket, főleg hogy ha gyesre/gyedre mész akkor a fizudnak csak egy részét kapod meg, így a 260 mindjárt lecsökken tfh 200k-ra (vagy kevesebbre). Ebből ketten megélni, lakhatást fizetni és gyereket nevelni elég necces.

2020. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez akkor lenne csak jó, ha lenne gyerek, így felváltva tudnátok rá vigyázni.

Így viszont valakinek előbb-utóbb kevés lesz az az idő amit érdemben együtt tudtok tölteni. Most oké, hogy együtt aludnátok, de akkor meg biztos fáradt lenne a másik fél. Az egyik hazaér délutánosból, a másik reggel kezd...

Nehéz. Ezt nektek kell eldönteni, hogy így vállaljátok e ezt a kapcsolatot.

Viszont az, hogy ketten kerestek 260-at...az elég karcsú, főleg több műszakban.

Amúgy merre felé dolgoztok, hogy ennyi a fizetés?

2020. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kis faluban lakunk. Képzeljétek el, amikor elvesztettem a munkahelyem március végén..Azóta, folyamatosan nézem, mi hol mi hol. jelentkeztem a lidlbe, de jött az e-mail, hogy valaki betöltötte a pozíciót. Eladónak is már 5 helyre, de mindent betöltötték VAGY nincs szakképesítésem. A szakmámban sincs szabad pozíció, de még a környéken SE. van vagy 6 gyár, 2 nem veszi fel a telefont soha, 1 leépült, elküldtek mindenkit, vagy lecsökkentették őket 4 órába. A többi meg nem a végzettségemnek megfelelő, vagy férfi munka vagy férfi szakma kéne, hogy menjen nekem.

Igyekszem keresni, folyamatosan keresek. De tényleg csak ez a gyár tud most engem fogadni.

2020. jún. 10. 11:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy műszakban dolgoztam szerdától-vasárnapig 5-15ig. Exem 3 műszak hétfőtől-péntekig. Siralmas volt számomra. Ő pénteken vagy szombaton elment inni én meg 8kor már mentem aludni, mert dolgoznom kellett. Sok feszültséget okozott nekem ez akkor. Miután megváltozott a műszak és volt hétvégénk együtt jó volt.
2020. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mért nem képezed magad más szakmára? A munkaügyi biztosít különböző képzéseket a munkanélkülieknek, ismerek olyat, aki 3 ilyen munkaügyis tanfolyamot is elvégzett. Vagy költözzetek el olyan helyre, ahol több álláslehetőség van.
2020. jún. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

260 ezer igen kevés pénz gyerekvàllalàshoz. Màr ha nem parizerrel meg fehérlisztes kenyérrel akarjàtok etetni, hanem minőségibb kajàval.

És igen , ràmehet a kapcsolat, ha nincs időtök munka miatt együtt lenni.

2020. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!