Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt élek valakivel. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élek valakivel. Hogy érjem el ,hogy mielőbb költözzön? Én vagyok a főbérlő, ő a szállás vevő.

Figyelt kérdés
Ez Ausztria. Önkormányzati a lakás. Már régóta mondom neki, hogy menjen el és ma hívott fel egy másik lakást ebben a házban, de csak augusztusban kiadó. Addig nem fogom bírni, mentő fog elvinni, mert annyira utálom és rosszul vagyok tőle. Vedel. Hülyén viselkedik, büdös a piától és aludni se tudok mellette rendesen. Néha szédülök már, kezdődik valami idegi eredetű baj. Én nem költözök, meg 3 hónap a felmondási idő és a kaució nem kis pénz. Minden nap egyre rosszabbul vagyok. Ez lusta máshol lakást nézni, mert azt mondja, hogy nincs ideje költözni messzebbre, csak ebbe a házba. Én itt dolgozom a ház mellett, kizárt, hogy menjek én..
2020. jún. 30. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Augusztusig fél lábbal is kibírod.
2020. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha nem megy el ,mert épp kitalálja, hogy nincs idő költözni vagy az önkormányzatba bemenni vagy bármi? Július 10 volt az előző időpont, hogy lakást keres..
2020. jún. 30. 20:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem párkapcsolati téma. Mond meg neki, hogy augusztus 1-ig van ideje lakást keresni, különben ki fogod tenni.
2020. jún. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Odáig nehéz lesz kibírni. Szó szerint rosszul vagyok. Utálom, ha a közelemben van. Undorodok tőle. Ő meg ,mint aki elfelejtette mi van, néha jön és bújik, hízeleg. Elzavarom és egyből mondja ,hogy biztos van más. Senki nem kell, nem érti meg. Már azt lesi, hogy hova tűntem a szeméttel, amit levittem. Előtte arról volt szó, hogy a műanyag szemetet másnap viszik, mondtam, hogy kipakolom a pinceből. Ma meg kevesebb a kenyér, és azt állította, hogy járt itt valaki enni. Meg a telefon töltőt is más használta, mert nem ott volt ,ahol szokott lenni. Igaz ,az enyém,de úgy tűnik, azzal se csinálhatok azt, amit akarok. Néha fenyeget, hogy kinyir vagy megver, ha van valakim. Ez azért veszélyes, mert ha egy ismerős mellett lát az utcán, akkor odajön balhézni? Nem érti meg, hogy annyira tobkre tett ,hogy nem kell senki többé. Gyerekem úgysem lehet, hála neki.
2020. jún. 30. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jogi módja ennek Ausztriában? Azt zongorázd végig. Az biztos, hogy írásban kell felmondanod, mert ez az "azt mondta" és társai semmit nem jelentenek.
2020. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annak próbálok utána nézni. Rendőrség akkor segít, ha ütés van.
2020. jún. 30. 20:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Írtam másik kérdést ki,de ide is leírom. Kutyával voltam stalni este, ő kint volt a ház előtt. Szóltam neki. 12 perc se telt el es jött utanam ,hogy hol vagyok fél órája. Kés volt nála. Ki tudja miért. Azt mondta ,hogy aggódott, de a kihalt faluban.. Meddig és mire várjak? Egyre hülyébb. Várjam meg ,míg vér folyik vagy az autómban vagy valami cuccomban kárt nem tesz ? Állatot nem bántana, de ha mégis..
2020. jún. 30. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!