Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek kiábrándító, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kiábrándító, ha a nő akivel együtt éltek fingik néha?

Figyelt kérdés
És mondjuk nyitott ajtóval pisil.

2019. szept. 10. 09:23
1 2
 11/19 Hamvas rétihéja ***** válasza:
38%
A fing elfújja a rózsaszín ködöt.
2019. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Az, haveroknal is irritál, ez van, közönséges, pláne ha nő, kisgyereknél ok egyedül... jó véletlen becsuszik ok, de pl. Az ajtót olyan nehéz becsukni? Nem értem én ezt, hogy a nők miért hiszik akkor felszabadultnak magukat, ha kanosat játszanak, nekünk ez nem vonzó, a hímek szeretnek jelölni...
2019. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam fingani mivel nem egy tömött buszon, vagy munkahelyen vagyok itthon ezért csinálom is ha rám jön. Nincs ebben semmi. Ugyanezt megengedném csajnál is.

Van egy határ mi tekinthető elfogadható és elfogadhatatlan kategóriába. A biológiánk része az anyagcsere, a tápláléklebontás. Akinek ez nem tetszik varja be a saját segglyukát.

2019. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja mondjuk ajtót be kéne csukni. Lehet sokat élt egyedül és hozzászokott, hogy egyedül van.
2019. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért remélem, hogy a pasik, akik itt nyafognak a nők elvárásaira, olvassák ezt. Pasi soha nem kérdezné, hogy oké-e, ha fingik.
2019. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
6%
Imádnám . 69-be bele az arcomba ....🥇
2019. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
A wc kicsi, nyáron durván meleg, és ha kint meg hűsebb van, sokszor kánikulában nem csukjuk be teljesen pisilésnél. Úgyse látni be az ajtón, mert ott a folyosó vége.
2019. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem volna kiábrándító, de valahogy nem értesültem még róla.
2019. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az én férjem fura madár :) Nam zavarja, a wc is nyitva van. Sőt! Szülés után (császár) segített fürdeni, sebet takarítani (elfertőződött a sebhely), mivel megjártam a csázsárt hajolni sem tutam, betétet is segített cserélni, még lement venni is.
2019. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!