Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek kiábrándító, ha a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kiábrándító, ha a nő akivel együtt éltek fingik néha?

Figyelt kérdés
És mondjuk nyitott ajtóval pisil.

2019. szept. 10. 09:23
1 2
 1/19 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Nem minden ember pukizik de azért lehet kultúráltan is csinálni
2019. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%

Az en exeim (ffiak)en ugy vettem eszre akkor vàlnak ilyen "lazàvà"mielött lelépnek egy masik nöhöz es màr nem erdeklem.

Eleinte mindenki kulturaltan viselkedik, egy idö mulva meg megvaltoznak. Elöször azt hittem melyebb lett a kapcsolatunk es nincsenek "gatlasai", otthonosan erzi màr magàt de jo, es mekkoràt tevedtem! Megcsalàs, lelépés jàtszott.


Nöknel sztem forditva van. Hogy otthonosan erzi magàt biztonsagban habar en nem vagyok kèpes igy feloldodni.

2019. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 LazyJones ***** válasza:
88%
Ha nem akarja elröttyinteni a az Örömódát vagy a szovjet himnuszt, valamint nem hív be megmutatni, mekkora kábelt fektetett, akkor nem. A fingás természetes folyamat, van, hogy néha hangosabb is becsúszik.
2019. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában nevetés tárgya szokott lenni ha becsúszik egy, alapból azért nem kell direkt hangosan csinálni.
2019. szept. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem az lenne a gyanús, ha soha nem tenné.

Nálunk, alapból nyitva a WC ajtó, mert ott a macska alom is. A puki, WC egy alap dolog. A WC-ben elszívó és nem állunk a másik felett, ha épp végzi a dolgát. Ennyi.

2019. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi mindketten pukizunk, és nyitott ajtónál pisilünk. Senkit nem zavarunk vele, akkor problem? :)
2019. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Fingás: nem, ha nem játszik rá direkt.

A másikról: ha csak WC-helyiség, akkor csukja be. Ha fürdőszoba, tehát más is van ott, akkor nem zavar. Ez utóbbi esetben ui. az a jelzése a nyitott ajtónak, hogy nem zavarja, ha bemegyek. Ha viszont csak a WC van ott, akkor nincs miért bemennem, tehát csukja magára.

Meg az se mindegy, hogy behajtja, vagy sarkig kitárva hagyja, netán még onnan is beszél hozzám. Na, ez utóbbi különösen zavarna. :DDD

2019. szept. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 acelsziv ***** válasza:
86%

A nők nem finganak. Csak kis buborékokat eregetnek aminek a hangja az unikornis kuncogására hasonlít és olyan az illata, mint a szivárványnak.

Szóval, ha a "nő" fingik akkor baj van, mert egy átoperált férfival élsz együtt.


Hülyeséget félre téve nem kiábrándító. A nő is ember. Tehát fingik és pisil.

2019. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Csak ne az orrom alá durrantson.
2019. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Számomra az. Kértem is, hogy ne csinálja. Néha előfordul azért. Meg nekem is. Ez tűrhető.
2019. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!