Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez már sok igaz, mit csinálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már sok igaz, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A barátomnál lakom egy ideje,vagyis a szüleinèl ahol az emelet az övé.Konyha,fürdő ahogy kell kb külön lakás,de mègse mert hohy a szülei mindenért szólnak.Egyik este 8 óra fele kezdtem el csinálni a kaját,segitett a pasim is vágni a zöldséget.Kis idő múlva az apja hivja telefonon és lebassza hogy mi a fenét csinálunk ekkora zajjal és hagyjuk abba.De nem ez az első eset amièrt szólnak hogy hangosak vagyunk.Ha pl hangpsabb kicsot a tv vagy a zene már egyböl telefonál.Mert náluk már 9 kor alszik mindenki.Fura emberek...

2019. aug. 7. 11:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
Csak a pasid? Hát én ezzel nem kérkednék. Magyarul ingyen laksz más házában, munkád nincs (mert minek, majd szétteszed a lábad, megy tán szájból seggbe is) és van pofád megszólni azokat, akik eltartják a rin..ó segged. Hát rég láttam ilyen pofátlan kis ribizlit.
2019. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%
11-es meg visszamehet a suliba, hogy megtanuljon olvasni...
2019. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát igen megtanulhatna értelmezni.:D

Nem irtam olyat hogy nem dolgozok.:)

2019. aug. 7. 15:06
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

# 11


Elvéreztél szövegértésből.

2019. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem akit nem szeretünk, az alapból idegesít. Onnan tudom, hogy én is laktam már együtt nemszeretem rokonnal (muszáj volt, egy évig), és mivel a mi házunkban laktunk, minden, de minden megnyilvánulása idegesített. Egyszerűen "ki voltam hegyezve" arra, hogy milyen hangok jönnek le fentről. Főleg este későn. Mondjuk konyhai tevékenység csak akkor hallatszott, ha elektromos kütyü ment (robotgép, turmix). Porszívózás persze lehallatszott.

Nálatok amúgy külső feljáró van, és teljesen külön bejárat? Nálunk akkor sajnos belülről volt a feljáró, a mi előszobánkon keresztül, még ez is zavaró volt nagyon (nekünk).

Az a baj, hogy nemigen tudtok mit tenni, mert maga a tény zavar(hat)ja őket, hogy ott vagy, bár ezt így nem mondják. Szerintem nem fog ez így menni sokáig, mindig lesz valami csörte.

2019. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!