Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem lehet hozzá szólni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet hozzá szólni? Miért sertodik meg mindjárt?

Figyelt kérdés

Ha valami olyat szólnak neki hogy miért nem eszik többet miért ilyen sovány akkor mindjart megsertodik a barátnőm. Szüleimnel szoktunk most gyakran lenni és kb mindig megsertodik valamin és haza rohan.

Neha én sem értem őt miért sertodik meg annyira mikor csak annyit kérdeztek tőle miért nem akar enni

3honaja vagyunk együtt


2019. aug. 5. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Mit kell csesztetni?

Nyilván érzi, mennyi esik jól neki, nem??

Miért ilyen sovány? Ezer oka lehet, van aki egyszerűen ilyen, ha belegebed sem tud hízni, mit kell ezt minden alkalommal a fejéhez vágni? ? ( azért figyelj, nem anorexia vagy bulimia miatt)

Vagy mi álla a háttérben, stressz, allergia? Azt kezelni kell, nem nyaggatni vele

Neked, apádnak, anyádnak tökéletes alakotok van 10% alatti testzsírral, izommal, minden? Nem? Miért nem? Miért esztek annyit? nem akartok lefogyni? Ez hogy esne...

Békén kell hagyni.

2019. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen egyszerű helyzetet képtelen kezelni és hazarohan családi ebédről? Nagyon ciki.
2019. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Aligha van annál hülyén kérdés, hogy miért nem eszik többet... de erre besértődni, hogy el is megy haza: nagyon ovis.

Ne hívd többet, egyszerűbb lesz

2019. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Személy szerint teljesen megértem a barátnődet. Kiskoromban nagyon sokat bántottak a testem miatt(úgy gondolták hogy viccesek). Mindig egy vékony alkat voltam, de épp a bántások miatt nem tudtam elfogadni önmagam. Ezek a tipikus mondatok amit a párod is kap, hogy miért nem eszik többet és miért ilyen sovány, ezek fájdalmasak. Sokszor sírtam el magam én is és hagytam abba az evést azonnal. Ő nem megsértődik, csak nagyon rosszul esik neki és nem szeretné ha mások látnák rajta így inkább elrohan. Javaslom hogy beszélgess el vele szépen, türelmesen a múltjáról hogy volt-e esetleg valami. Hidd el biztos hogy utána meg fogod érteni miért cselekszik így.
2019. aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!