Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy pedofil hajlamaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy pedofil hajlamaim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és néha mikor meglátok egy aranyos kislányt, úgy megölelném. Nem akarom megrontani, ilyen nem fordult meg a fejembe, csak olyan aranyosak. Szerintetek mit csináljak? Gond van velem?

(a hülye válaszokból nem kérek)


2010. júl. 10. 22:06
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
hmm, egyszer még óvodás koromban, egy nyári szünet alkalmával, egyik velem egykorú lánnyal játszottunk, és az a tipikus Neked mid van ott?-ot "játszottunk".
2010. júl. 10. 22:56
 22/28 anonim ***** válasza:

az abban a korban természetes.


próbálom kitapogatni valahogy a válaszaidból, hogy merre hány méter, de én ehhez nem értek, azt meg nem akarom, hogy többet ártsak, mint használjak a feltételezéseimmel. ne csinálj butaságot se magaddal, se mással. sürgősen fodulj szakemberhez, ő meg tudja majd mondani, van-e baj és mekkora! segíteni is ő tud, mi csak találgathatunk


fel a fejjel

2010. júl. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
nem értem, mi bajod, ennyi, hogy aranyosnak találod a kisgyerekeket, ebben semmi rossz nincs, tényleg aranyosak
2010. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
előző vagyok, jah bocs, nem olvastam végig :D
2010. júl. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
51%
pedofil ember nincs csak türelmetlen.xDxD
2010. júl. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ha csak az arcát, esetleg a fejét simogatnád a kislányoknak, akkor semmi baj.De ha az izgat, hogy mi van a ruhája alatt, akkor már nagy baj van, de amíg nem akarsz hozzá érni, mondjuk a puncijához, addig nem bűncselekmény. Bár, nem is, kell a puncijához, elég, ha csak felülről nyúlsz a ruhájába, akkor már nagy baj van.
2010. júl. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Voltam pszichológusnál. Megállapította, hogy csak bebeszéltem magamnak, viszont azt is, hogy kicsit depressziós vagyok.
2010. júl. 12. 20:34
 28/28 anonim ***** válasza:
azzal könnyebb lesz megbirkóznod. sok sikert a gyógyuláshoz!
2010. júl. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!