Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy pedofil hajlamaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy pedofil hajlamaim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és néha mikor meglátok egy aranyos kislányt, úgy megölelném. Nem akarom megrontani, ilyen nem fordult meg a fejembe, csak olyan aranyosak. Szerintetek mit csináljak? Gond van velem?

(a hülye válaszokból nem kérek)


2010. júl. 10. 22:06
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
ha nem szexuális az érdeklődés, akkor nem vagy pedofil. én is megölelném őket, mondjuk én 34 vagyok és nő :)
2010. júl. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

ez nem pedofília

mondjuk a szó jelentése gyermekszeretet

de manapság felnőtt ember nemileg éretlen gyerekhez fűződő szexuális vonzódás.

de a te esetedben, te csak meg akarod őket szeretgetni:) nem akarsz velük semmi olyat. én is nagyon szeretem a ygerekeket, olyan értelemben mint te, ebben semmi rossz nincs

2010. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
11%
...de megnéznéd meztelenül is?? o_O
2010. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexuális vonzódás nincs akkor szerintem rendben vagy, ne aggódj
2010. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
A lelkiismeretem nem engedné, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek. És nem, nem nézném meg meztelenül őket.
2010. júl. 10. 22:15
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
lelkiismereted miatt nem tennéd meg csak? egyébként igen?
2010. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha nem látná senki, és 0 a kockázat akkor megnéznéd, sőt....?
2010. júl. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
az utolsó kettő lényeges kérdés a téma szempontjából...
2010. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Akkor sem menne. Ha nem volnának elveim, és lelkiismeretem akkor lehet megtenném, de még úgy sem biztos, de így a jelenlegi állapotomban semmi képen.
2010. júl. 10. 22:27
 10/28 anonim ***** válasza:
de felmerül, hiszen mérlegeled a dolgot, latba veted a lelkiismereted, az elveid... hát, nemtom
2010. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!