Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy pedofil hajlamaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy pedofil hajlamaim vannak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és néha mikor meglátok egy aranyos kislányt, úgy megölelném. Nem akarom megrontani, ilyen nem fordult meg a fejembe, csak olyan aranyosak. Szerintetek mit csináljak? Gond van velem?

(a hülye válaszokból nem kérek)


2010. júl. 10. 22:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

"A lelkiismeretem nem engedné, hogy szexuális kapcsolatot létesítsek."

Ha a lelkiismereted miatt nem tennéd csak akkor gondolom a szexuális vonzódás megvan, na az nem jó :S

2010. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

OFF:

Eszembe jutott egy mondat a Rocksuliból, amikor a tanár mondta:

"megérintettek a srácok... és én is őket..."

2010. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként rohadt egyszerű a kérdés. Vonzódsz hozzájuk szexuálisan vagy sem?
2010. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
no igen. elég, ha csak magadnak válaszolsz, nem kell ideírnod. ha a válaszod igen, akkor vannak pedofíl hajlamaid :(
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Ha hagynám az (állati?) ösztöneimet érvényesülni akkor igen, de mikor az agyam közbeszól, hogy még csak gyerek, már nem vonz szexuálisan.
2010. júl. 10. 22:39
 16/28 A kérdező kommentje:
Akkor arra válaszoljatok, hogy mit kéne tennem? Menjek pszichológushoz? Vagy egyszerűen lőjem fejbe magam?
2010. júl. 10. 22:40
 17/28 anonim ***** válasza:
a válaszod nem volt megynyugtató, a kérdés pedig elég komoly. igen, menj el pszichológushoz, segít felfejteni a szálakat és megfejteni az okokat. a pedofília hátterében gyerekkorban elszenvedett krízis, konfliktus áll. talán nem is emlékszel rá...
2010. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Fejbe semmiképp ne lődd magad, kérj segítséget hozzáértőtől minél előbb.
2010. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Basszus, tudtam, hogy el vagyok b@szva. Még hozzá nem is kicsit. :'(

Remélem ez gyógyítható.

2010. júl. 10. 22:50
 20/28 anonim ***** válasza:
Maradtál már egyedül valaha kislánnyal? Rokon gyerek, szomszéd lány, stb?
2010. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!