Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő a bocsi de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő a bocsi de van barátom lányokkal?

Figyelt kérdés

Szoval na a lényeg az, hogyha egy lány kb 10 perc beszélgetés után levágja ezt akkor mi a helyzet? :) Velem előfordult 2-3 hónapja ez egy lánnyal, és hát akkor belenyugodtam,, de mostanában megint csígatja a fantáziám. Igaz azóta nem is beszéltem vele, meg ilyesmi, tehát abszolút semmi, szoval lehet az, hogy 0-ról indulok? Az előzményeket nem taglalnám, mert hosszú, és tudom hogy elmulyultam az egészet. Ha azt akarjátok mondani, biztos azért mondta, mert csúnya vagyok, akkor ezt talán megcáfolnám, igaz nem egy az egyben nekem mondták, de nem is ez a lényeg, szoval egész jól nézek ki elvileg , csak az önbizalmammal van baj, az a baj, hogy én ám nem hiszem el könnyen az ilyen légből kapott pletykákat. Mondjuk elhatároztam mostantól, próbálom máshogy felfogni a dolgokat... haverom szerint "piedesztálra emeltem a puncit"... na vége ennek mostantól, legalábbis ahogy elképzltem magamban, mert azért hülye nem vagyok, hogy amig én a jófiú vagyok addig mások ... A jóság unalmas..

20F


2010. júl. 10. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva... vagy tényleg van barátja, és nem akarja megcsalni, vagy le akar rázni, mert nem tetszel neki. Ilyenkor sajnos nem tudsz mit tenni. :S Keress olyat, aki viszonozza a kedvességed. De nem kell bunkónak lenni... csak a megfelelőt megtalálni. Tudom, nem könnyű, lányként sem az.

19/L

2010. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hopp kimaradt, nincs barátja, ez kb 85% ig biztos volt akkor, most csak 70% .
2010. júl. 10. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs barátja, mégis azt mondta, akkor csak lerázott. Így sajnos ez bukta szerintem. Ha nem jössz be neki akkor a fejed tetejére is állhatsz akkor sem fogsz neki kelleni. Ha mégis van barátja akkor meg tartsd ezt tiszteletben, ne nyomulj :)
2010. júl. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs barátja amennyire én tudom, azóta mondjuk lehet hogy van, de egyébként, a mulyaságom miatt rázott le biztos vagyok benne.
2010. júl. 10. 19:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért mi történt? Néhány mondatban, ha nem gond elmondani :)
2010. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utólag belegondolva tudom hogy hülye voltam, de hát eső után köpönyeg... Hát nem kell itt nagy dolgokra gondolni, csak hát mint mondtam nem sok önbizalom, aztán ismertem a barátnőjét, és ezt azt megkérdeztem... Csak hát én félreismertem a barátnőjét XD és tuti kipletykáltak, ez az egyik, és a másik meg, ez inkább a rosszindulatú pletyka lehetett a barátnője részéről. Aztán amikor végre elszántam magam jött ez, és hát igaza volt, mert tulajdonképp nem rögtön ezt mondta hogy van barátom... hanem úgy kezdte, én miért nem tudtam suliban simán odamenni hozzá, nem harap... (itt már tudtam, hogy csak a mulyaságom döntötte az egészet el).Aztán mondja, ne haragudjak, de van barátja... meg hogy a jó barátnők mindent megbeszélnek egymással ... ( a jó barátnője azt mondta nincs barátja, és hát szerintem se volt...szoval csak a lerázós duma). Meg látni lehetett a lányon, neki a kicsit vagányabb faszagyerekek jönnek be (akiket én meg utálok... don juanok...)én meg nem ilyen voltam. Viszont fejlődök ez tuti :)

20F (ja főiskolára járunk)

2010. júl. 10. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet azt jobban értékelte volna ha kicsit tökösebb vagy, suliban odamész hozzá és elmondod hogy: "Tetszel nekem, szeretnélek kicsit jobban megismerni ha te is benne vagy". Vagy valami hasonló :) Egyébként az nem lehet, hogy ezzel a sulis dologgal arra célzott, hogy akkor még nem volt barátja? Lehet hogy simán lekéstél róla :(
2010. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tökösebb srácok akkor is megpróbálják, ha a csaj bevágja, hogy bocsi, de van barátom. MIvel azt mondta, hogy megpróbálhattad volna ezért nem hiszem, hogy egyáltalán nem jösz be neki. Azt pedig jegyezd jól meg (jövőre nézve fontos) a csajok úgyis mindent megbeszélnek egymással :D Nem a jóság az unalmas, hanem a töketlenség. Kell az a lány? Akkor harcolj érte és ne a múlton rágódj..meg azon, hogy mit szúrtál el...Különben is, ha valaki azt mondja hogy van barátja az csak egy ok arra miért nem lehet, de nem indok:)
2010. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!