Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más lányokkal a barátom olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányokkal a barátom olyan nyálasan kedves, én ezt miért nem kapom, mint bnő?

Figyelt kérdés
Előttem nem játsza magát, laza, elvan. olyan mintha megkaptam, megvan, már nem harcolok felállás lenne. ezt megérteném, DE más csajoknak mi a francnak kell nyálaskodni?
2010. nov. 17. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
mert te már ismered, ők viszont nem és "kedvesnek, ilyen cuki vagyok olyan cuki vagyok"-nak mutatja magát előttük
2010. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tom, sztem bejön neki az a pár csaj azt le akar cserélni téged.. ergó nem gondolja komolyan szal hulladék a srác
2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másodiknál a pont. Nekem is volt egy ilyen barátom. A volton a hangsúly.

ó

2010. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de ő a kezdet kezdetétől ilyen

akkor azóta le akar cserélni?

1,5 éve?

2010. nov. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!