Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sterre kérdése:

Szerintetek ez normális az anyóstól?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap történt hogy elmentem barátomhoz csak úgy és az anyósa leültett avval az okkal, hogy meg nézi nincsen e tetvem. Szó szerint mondta hogy megnezi és üljek le mert valaki hozzá haza a tetveket és fél mert a másik gyereke is elkapta. Elhiszem hogy nem akart rosszat, de ahogy beállított hogy akkor üljek le és megnéz az már nagyon nem tetszett. Nem megkért hanem parancsolt.

Miután megnézte a fejem ő állította hogy látott tetvet (hozzateszem nagyon korpás a hajam) és azonnal mossam meg a tetű samponnal. Meg is mostam aztán mert annyira erősködött. Tudom hogy nem fáj még jobb a megelőzés de te mit csinálnátok ugyanilyen helyzetben?

Anyóssal világéletembe nem voltam jóban mert csinált egypár olyan dolgot ami nem ráillő. És most ne gyertek avval hogy tuti én csináltam valamit nem nem! Nem élek együtt a barátommmal hanem 100km-re tőle. Elmondtam az anyósnak hogy azért ez nem esett valami jól és csak annyit kaptam vissza válasznak hogy miért vagyok ilyen nebántsvirág meg ha még merek haragudni akkor ő is megfog mivel nekem haragra nincs semmi okom.



2019. júl. 8. 10:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ez igy elég zavaros.100km-re laktok egymástól és Te viszed oda a tetűt? Magad nem tudod eldönteni,hogy tetű vagy korpás a hajad?Megalázó,amit anyósod csinált veled,ezt egy felnőtt nem hagyta volna!Ha eltűnik a házból valami akkor majd belenyúl a táskádba?Megteheti,mert hagyod.Legközelebb,ne engedd.
2019. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, Kérdező, de én röhögőgörcsöt kaptam :D

Elképzeltem, amint elmegyek vendégségbe anyósomhoz, aki azon nyomban leültet és elkezd kurkászni.

Na neeeem! Azt hitte, hogy te vitted haza a tetveket?

Nagyon szép, hogy nem veszünk össze a párunk családjával, de ez azért több a soknál.

2019. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

És még mentél is hajat mosni ?😀 Ne idegesíts 😅 Én Marika mamàt eligazítottam volna . Az a baj , hogy ha nincs meghúzva az a bizonyos határ akkor anyóspajti úgy fog ràngatni mint egy bàbut. De ahogy fentebb is írták már , ezt egy nő nem hagyta volna .

Hova volt ! Veszekedni nem jó , de van az a helyzet , hogy igenis bele kell állni !

2019. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
*Hiba volt
2019. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért valahol szerencse, hogy fejtetűt keresett, nem lapostetűt :D Azt is hagytad volna? LOL
2019. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!