Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sterre kérdése:

Szerintetek ez normális az anyóstól?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap történt hogy elmentem barátomhoz csak úgy és az anyósa leültett avval az okkal, hogy meg nézi nincsen e tetvem. Szó szerint mondta hogy megnezi és üljek le mert valaki hozzá haza a tetveket és fél mert a másik gyereke is elkapta. Elhiszem hogy nem akart rosszat, de ahogy beállított hogy akkor üljek le és megnéz az már nagyon nem tetszett. Nem megkért hanem parancsolt.

Miután megnézte a fejem ő állította hogy látott tetvet (hozzateszem nagyon korpás a hajam) és azonnal mossam meg a tetű samponnal. Meg is mostam aztán mert annyira erősködött. Tudom hogy nem fáj még jobb a megelőzés de te mit csinálnátok ugyanilyen helyzetben?

Anyóssal világéletembe nem voltam jóban mert csinált egypár olyan dolgot ami nem ráillő. És most ne gyertek avval hogy tuti én csináltam valamit nem nem! Nem élek együtt a barátommmal hanem 100km-re tőle. Elmondtam az anyósnak hogy azért ez nem esett valami jól és csak annyit kaptam vissza válasznak hogy miért vagyok ilyen nebántsvirág meg ha még merek haragudni akkor ő is megfog mivel nekem haragra nincs semmi okom.



2019. júl. 8. 10:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Magadnak is meg tudod nezni, hogy tetves vagy e vagy sem! Minek mentel bele? Ezzel, hogy hajat is mostal, kb.alairtad, hogy jah..tetu volt a hajadon...
2019. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%

1, Nem anyósod, csak a barátod anyja

2, Nyilván gyerek vagy meg, ha ezt hagytad

3, Felnőtt nő nem hagyta volna, közölte volna hogy Katika, nézegesse a saját fejét, aztán ott hagyta volna

2019. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Én akor fordultam volna ki az ajtón, mikor rámparancsol, hogy üljek le, mert tetűt keres. Ennyire megalázni nem hagyom magam senkitől.
2019. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem kellett volna engedni, és ennyi. Állj a sarkadra legközelebb.
2019. júl. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már gyerek nyilván nem megyek bele vitákba...nem szeretek és nem is fogok senkivel veszekedni
2019. júl. 8. 11:11
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Az írásképedből is látszik, hogy nem vagy érett. Normális nő nem hagyta volna így megalázni magát.
2019. júl. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Pedig gyerekmódra viselkedsz.
2019. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Hat, egy felnott not nem lehet csak ugy leultetni, ellenorizni hogy tetves e, aztan meg elkuldeni hajat mosni....
2019. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
A rokni viszonyok amúgy nem teljesen világosak. A barátod anyósa az a barátod feleségének az anyja. Te ezek szerint csak egy "haver" vagy? Vagy hogy jössz itt a képbe?
2019. júl. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

“valaki hozzá haza a tetveket és fél mert a másik gyereke is elkapta.“

A másik gyereke... tehát a fiúd testvére? Óvodába járnak még mindketten? Vagy szefós vagy a fiúddal együtt?

2019. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!