Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sterre kérdése:

Szerintetek ez normális az anyóstól?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap történt hogy elmentem barátomhoz csak úgy és az anyósa leültett avval az okkal, hogy meg nézi nincsen e tetvem. Szó szerint mondta hogy megnezi és üljek le mert valaki hozzá haza a tetveket és fél mert a másik gyereke is elkapta. Elhiszem hogy nem akart rosszat, de ahogy beállított hogy akkor üljek le és megnéz az már nagyon nem tetszett. Nem megkért hanem parancsolt.

Miután megnézte a fejem ő állította hogy látott tetvet (hozzateszem nagyon korpás a hajam) és azonnal mossam meg a tetű samponnal. Meg is mostam aztán mert annyira erősködött. Tudom hogy nem fáj még jobb a megelőzés de te mit csinálnátok ugyanilyen helyzetben?

Anyóssal világéletembe nem voltam jóban mert csinált egypár olyan dolgot ami nem ráillő. És most ne gyertek avval hogy tuti én csináltam valamit nem nem! Nem élek együtt a barátommmal hanem 100km-re tőle. Elmondtam az anyósnak hogy azért ez nem esett valami jól és csak annyit kaptam vissza válasznak hogy miért vagyok ilyen nebántsvirág meg ha még merek haragudni akkor ő is megfog mivel nekem haragra nincs semmi okom.



2019. júl. 8. 10:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy reagáltam volna le, hogy hagyom magam átnézni, majd pánikszerűen kértem volna én magam a tetűirtót, mondván tetves a család és félek, hogy én is elkaptam tőlük 😀😀😀
2019. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Néhányan olyan okosak vagytok, de komolyan. Abból ahogy írok hogy jön le az hogy gyerek vagyok? Anyóst véletlenül mondtam mivel a barátommal még nem házasodtam össze. Inkább anyósnak valónak mondanám.
2019. júl. 8. 11:55
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt vagy gyerek, hogy veled ilyet meg lehet csinálni.
2019. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Mint mondtam velem sem lehet bármit megtenni de nem fogok sem veszekedni se semmi... Rá hagytam inkább...aki meg nem tud normálisan válaszolni az minek ír?
2019. júl. 8. 12:26
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden bizonnyal udvariasabb lett volna, ha elmondja, hogy tetves volt az egyik gyerek, és mivel gyakran vagy náluk, fél, hogy téged is megfertőzhettek. Ezután felajánlhatja, hogy megnézi a fejedet, amit te vagy elfogadsz, vagy nem.

Valakit mindenképpen érdemes megkérned, mert a serkéket a saját hajadban csak akkor fogod megtalálni, ha már a bogarak is nyüzsögnek rajtad.

2019. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nagyon úgy néz ki, hogy veled bármit meg lehet tenni...nem itt kellene nagyszájúskodni utólag, hanem ott kellett volna közölni a mamával, hogy márpedig te köszönöd, de semmilyen tünetét nem észlelted annak, hogy tetves lennél, ezért a vizsgálatra sincs szükség, ellenben ha itt tetves valaki, akkor inkább indulnál is haza, mert nem akarod te is hazavinni a bogarakat. Még csak kiabálnod sem kellett volna, udvariasan is elmondható mindez. Mulyának lenni nem lett volna szabad.
2019. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
velem sem lehet bármit megtenni de nem fogok sem veszekedni se semmi... Rá hagytam inkább - veled mindent megtehet tenni, mert becsicskulsz.
2019. júl. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
És a párod hol volt ilyenkor? Bekopogtál hozzajuk és "anyosod" nyitott ajtót majd le ültetett hagy kurkássza meg a fejed? Én biztos nem hagytam volna, sőt azzal a lendülettel megköszöntem volna a szíves vendeglatast, és mentem volna hiába 100 kmrel odébb laksz. De legalábbis megvartam volna házon kívül a párom, és közöltem volna Vele hogy az anyja megőrült.
2019. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondod, kérdező, hogy nem szeretsz veszekedni, ezt a konfliktust fel kellett volna vállalni.
2019. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel alavetetted magad ennek a megalazo vizsgalatnak, legy benne biztos, hogy anyos pajtas szet fogja kurtolni, hogy bizony te vagy az aki folyton tetukkel fertozi a csaladjat..Ez van. En amugy inkabb vitazok es kiallok magamert, mintsem turjem a torturat a "bekesseg" kedveert..
2019. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!