Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mennyire vagytok nyitotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire vagytok nyitottak arra, hogy fiatalabb sráccal ismerkedjetek?

Figyelt kérdés

A saját korosztályommal nem igazán találom meg a közös hangot, pár évvel idősebbekkel viszont sokkal jobban kijövök — elsősorban barátilag, de például az exem is jó példa erre.


Ti mennyire vagytok nyitottak erre, illetve hogy látjátok, a környezetetekben hogyan állnak ehhez az emberek?


20/f


2019. jún. 22. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

22 vagyok, baràtom 16. Igen, nyitott vagyok a dologra. :)

Ès leszarom ki mit gondol erről. Le is lehet pontozni. :)

2019. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha szórakozni meg járogatni akarsz, akkor mehet. De komolyan nem lehet venni őket
2019. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Életem első szerelme 1,5 évvel fiatalabb volt nálam. Mai napig senkivel nem találom annyira a közös hangot, mint vele.

23/L

2019. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Max 4-5 evvel fiatalabb, de en mar 41 vagyok. Ha ennel fiatalabb, akkor mar ugy ereznem, hogy a fiam es nem a partnerem.


(kosz, nem kerek ajanlatokat)

2019. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Barátnőm 1,5 evvel idősebb en meg 20 vagyok szerintem ez olyan fele-fele aránylag de max csak az ilyen 15-30 évesektől mert egy érettebb no tudja hogy 1-3 év az semmi....
2019. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én most csak 1-2 év, de úgy 30-35 körül és később 5 évet gondolok.


23L

2019. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3-as, csak másfél? :P


Amúgy átérzem a helyzetedet.

2019. jún. 22. 22:40
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Ki milyen környezetben nőt fel és szocializálódott. Vagy nem szocializálódott.


43 vagyok, és ha megnézem a 43 éves nőket, én az anyámat látom bennük. Ha meg az 50-es korosztályt veszem górcső alá, na ott már inkább a nagymamámat látom, Isten nyugosztalja.

Nem bántásként mondom, de a nők 40 felett már erősen zuhanórepülésben vannak, mint testileg, mint arcilag. Ha esetleg pedagógus is, akkor az már így együttesen az elviselhetetlen kategóriába tartozik. Nagyon kevés a 40 feletti, jól karbantartott nő.


Már boccs hogy férfiként írok, de egy kapcsolathoz két fél kell.

2019. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Max 1-3 évvel fiatalabbak tudok elképzelni magamnak. Ismeretségi körben van olyan nő, aki 14 meg egy aki17 évvel idősebb a párjánál.

Szerintem 18 alatt vannak nagy eltérések fejben lányok és fiúk között, később ez egyre kevésbé fontos szerintem, de kinek mi.


28N

2019. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Komolyan sajnos nem tudok venni fiatalabbat, komolytalanra már volt eset. O:)

Engem sajnos már a fél év korkülönbség is zavar, ha a férfi a fiatalabb. :-/ nem tudom miért, pedig több normális pasi is megkörnyékezett, aki fiatalabb volt, de valahogy emiatt nem tudtam őket komolyan venni - és ez még ma is így van. Bár az is igaz, mind fiatalabbnak is nézett ki a valódi koránál - lehet ez is számít az agyamban.

De nekem is vannak jó példák az ismeretségi körömben. Tényleg egyenfüggő és hogy ki mennyire nyitott ebben is.


Hajrá :-)


30N

2019. júl. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!