Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer élünk miért a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer élünk miért a a normális ha egy emberrel éljük le az életünket?

Figyelt kérdés
Miért baj ha másokat is meg szerettünk vagy mással is le fekszünk? Miért ne lehetne úgy családot alapítani, hogy közben élek? Attól még lehetek jó szülő, hogy nem vagyok hűséges, attól a családom nem hagyom el. Ez nem kicsit önzőség?

2019. jún. 15. 02:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%

6-7 ott a pont! Nem baj kérdező csak nem kell megnősülni és gyereket vállalni és akkor azt csinálsz amit akarsz.

Mi az hogy nem hagyod el a családod? Mekkora kegy azta mindenit és mi van a feleségeddel, Ő hol van ebben az önző történetben? Ő is dughat mással folyamatosan, hiszen oké nem hagy el Titeket. A gyerekek körül maximálisan kiveszitek a részeteket mindketten? Nyílt házasságban éltek amibe mindketten beleegyeztek és elégedettek vagytok? Ezekre válaszolj és akkor tudunk reagálni.

2019. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkinek a fejében ez úgy él, hogy megcsaljuk a másikat és kész. Csak közben a szerető mondjuk többet akar, vagy teherbe esik, vagy bosszút ál rajtad. Közben pedig azt az időt a feleségedtől és a gyerekeidtől veszed el, amit valaki másra fordítasz. Ja és persze a feleség mi okból is maradna hűséges hozzád, és ez szintén plusz szereplők, idők. Aki szerintem helyén van az életben, büszke magára, a munkájára, a családra egyszerűen nincs energiája többedik felekre.
2019. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ki mondta nektek ezeket a baromságokat amiket össze hordotok? Attól még egyikünk sem dolgozik többet meg gürizik. Azért nem állandóan vagy a másikkal..
2019. jún. 15. 09:44
 14/17 Szergej55 ***** válasza:
47%
Az igazi önzőség pont az, amit te hirdetsz. A saját pillanatnyi érdekeid alapján keresztbe tennél ezzel az erővel bárkinek, mert hát ki ő, hogy a te személyes boldogságodban akadályozzon? Látjuk, micsoda boldogságot hozott a szexuális forradalom így is, elköteleződni a lehetetlennel határos, a családok fele pedig csonka, egy halom roncsot nevelve ezzel.
2019. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi most így élünk, de azért korlátokkal. Mindketten néha vagyunk mással is. Akárkivel ezt nem lehet. Ha csak a tipikus férfik/nők között keresel, úgy szerintem nem fog menni. Azon belül is olyat keress akinek az őszinteség fontosabb mint a hűség.
2019. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az ember a csaladtagjait nem cserelgeti es nem hutlen hozzajuk. Neked valamiert a parod nem olyan teljes erteku csaladtag, mint az apad, anyad, gyereked.

Mondok egy peldat: ha anyukad egy masik kisgyereknek is csinalt volna farsangi jelmezt nem erezted volna magad vegtelenul megalazva? Ha latod, hogy annak is simogatja a buksijat es vigasztalja, ha sir? Hogy neha nem veszi fel a telefonjat, mert a masik kisgyerekkel tanuljak a Szozatot? Nem lettel volna azzal kisegitve, hogy veled is megcsinalja ezeket, mert a te anyukad az legyen CSAK a te anyukad.

Na, normalis ember ezt tudja es nincs szuksege az en kommentemre, hogy ezt belassa, de azert en leirtam, mert kivancsi vagyok a kifogasaidra.

2019. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nincs baj ezzel a gondolkodásmóddal, csak kozold előre! Mert nekem meg nőkent jogom van eldonteni, hogy akarok egy ilyen (csak a saját érdek rendem szerint!!!!!) mocsokkal lenni avagy nem.
2021. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!