Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyszer élünk miért a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer élünk miért a a normális ha egy emberrel éljük le az életünket?

Figyelt kérdés
Miért baj ha másokat is meg szerettünk vagy mással is le fekszünk? Miért ne lehetne úgy családot alapítani, hogy közben élek? Attól még lehetek jó szülő, hogy nem vagyok hűséges, attól a családom nem hagyom el. Ez nem kicsit önzőség?

2019. jún. 15. 02:16
1 2
 1/17 Fruzs33 ***** válasza:
94%

Mindenki másképp kezeli a kapcsolati státuszát.

Van akinek belefér,meg akinek nem.

Azért a család az egy másik kategória.

Azt a példát fogja látni a gyereked,amit ti adtok neki,az édesanyja,és az édesapja.

Jó esetben teljes család,nem csak az egyik,vagy a másik.Én nem tudom ezt sajnos elmondani apa nélkül nőttünk fel a testvéremmel.

Porba tiprod az önbecsülését,önbizalmát a párodnak,élettársadnak,vagy feleségednek.Szenvedni,sírni,veszekedéssel eltöltött időt(perceket,órákat,napokat,heteket,éveket,esetleg évtizedet stb.) Fog(nak) látni.

A házasság szentsége a legmagasabb kötelék,elköteleződés,lehorgonyozás,fokozat két fél között.

Nem lehet félvárról venni,hogy már pedig én nem fogom elhagyni a családot,amikor nem fizikailag,hanem lelkileg teszed tönkre azt a nőt,aki az események előtt az első fontossági helyet,és a gyermekeim anyja jogot kapta meg.

Ez nem így működik,kérdező.

Mindenkinek,az összes létező élőlénynek vannak érzéseik.

2019. jún. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyszer élünk, akkor nekivághatunk az esélytelenek nyugalmával vagy egyéb erkölcsi normákat figyelembe véve. Van amelyik könnyebbnek, van amelyik nehezebbnek tűnik. Nekem amit vázoltál nehezebb lenne, mert nem tudok kibúlyni morális szempontból a bőrömből, ahogy te sem a tiédből. Sőt, van akinek az a meggyőződése, hogy nem csak egyszer élünk. Úgy is más színezetet kapnak a dolgok. Bármelyik úton kompenzál az élet, a kérdés csak az, hogy arra a kompenzációra vágysz e ami a választott utadon jár.

32/f

2019. jún. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Egyetértek kérdező veled.


Annyi kiegészítéssel, hogy a monogámia az abnormális. Abnormáőis nem szubjektíven, hanem a számokat nézve. A házasságok döntő többségében van megcsalás, férfi-nő ugyanolyan arányban. A nők döntő része a gyerekszülés környékén monogám. Mikor már nagyobbak a gyerekek, a nők is változnak, egyre nagyobb részük feladja a monogámiat. 60 körül az egyedülálló nők többsége nem monogám. Legalábbis a környezetem beszámolói szerint.

2019. jún. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Te milyen szülőknek, családnak örültél volna gyerekként?
2019. jún. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%

En valahogy nem vagyok kiváncsi,milyen mással a szex...

Biztos en vagyok a feher holló emiatt...😀

De kedvem sincs más pasikkal ismerkedni,pláne megszokni a rigolyait ,egyutt élni,alkalmazkodni😩


Ugyhogy,en egy emberrel élrk 19 éves korom óta,most leszek 51....

2019. jún. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Látszik, hogy pasi vagy.

Akkor neked az se lenne gond, ha a feleséged egész este más dugja, amíg te este felváltva takarítod a hányást két beteg gyerek után, és aztán reggel mész dolgozni?

Vagy ha ő munka után rendszeresen elmegy a szeretőhöz, és az anyasága kimerül abban, hogy este hazaér, ad egy puszit a gyerekeknek, és ő takarja be őket. Mindent te csinálsz munka után: oviból vagy suliból elhozod, tanulsz vele, takarítasz, vacsorát főzöl, játszol velük, fürdeted őket. Amikor kérdezik, hogy anya hol van, akkor tudd mosolyogva mondani, hogy értetek dolgozik ilyen sokat.

Elvégre a feleségednek is csak élete van, és élni akar.

Látod, pont ezért utolsó mocsok dolog, amit te akarsz. Te élsz, szexelsz, bulizol. Közben a gyerekeid nem is látnak, a feleséged két ember helyett dolgozik, minden teher rá hárul, te pedig még a szórakozásod költségeid is tőlük vonod meg. Csak magadra gondolsz, önző módon, és nem érdekel, hogy az egész családod szív miattad. Te egy vállrándítassal elintézed, hogy de hát nem hagytad el őket, nem akarsz válni. Örüljenek, hogy kihasználod őket?

2019. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ezzel baj, de akkor te se legyél önző. Mindet vedd el, mindnek csinálj gyereket, vegyél nekik házat, autót, mint a gazdag arabok. Plusz téged se zavarjon, hogy mással is szexel. Mivel, a nőknek is csak egy életük van. Csak ez felállás már valahogy nem szokott tetszeni...
2019. jún. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

"Ha egyszer élünk miért a a normális ha egy emberrel éljük le az életünket?"


Elnézve a mai házasságokat, erre már szinte esély sincs, hogy így legyen.Nekem azért normális, mert csak egy emberrel akarok szexelni, együtt élni.Másokhoz sem kedvem, sem gusztusom.


"Miért baj ha másokat is meg szerettünk vagy mással is le fekszünk? Miért ne lehetne úgy családot alapítani, hogy közben élek?"


Ha másokat szeret meg a párom mellettem, akkor az már baj.Nekem ez azt jelenti, hogy egyedül már nagyon kevés vagyok.És hidd el, nincs kedvem egész életemben azt nézni, hogy a férjem folyamat más nőkbe szerelmes mellettem, de azért én mossam a más nőktől váladékos alsóneműit, hozzákeverve az én fehérneműimhez.Pluszban nincs kedvem csókolózni vele más nők kinyalása után, (amit lehet 1 órával azelőtt tett meg) és a számba venni a farkát idegen váladékos pinák után.Nekem ez gusztustalan.Nincs kedvem nemi betegnek sem lenni, az óvszer nem garancia semmire.És a víz nem fertőtlenít, a tudatomból sem tudja elűzni a képet, hogy vele is azt csinálta, amit velem, a feleségével.Ez van.Tudomásul kéne venni, hogy nem mindenki születik maximális gusztussal számára nem vonzó emberek felé.Neki hiába vonzó, ha nekem nem az.Én sem várom el, hogy lefeküdjön velem, ill. együtt éljen velem 20 másik férfi mellett.Ő se várja el.Na, lehet felháborodni.

2019. jún. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha mással is le szeretnél feküdni, csak olyan társat keress, akinek ez szintén belefér, és melletted ő is mással lefekszik. Ez csak akkor elítélendő, ha titokban tartod és megcsalod a barátnőd. Ugyanakkor így nehezebb gyereket vállalni, hiszen megtörténhet hogy genetikailag nem te leszel az apa, illetve a gyerek nevelés eleve fárasztó dolog, ha kiveszed belőle a részed nem lesz eleinte időd mással együtt lenni.
2019. jún. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem meg az az önzőség, hogy k×k ezzel-azzal, lesz itt is-ott is egy-egy gyerek, de én, mint a vándormadár, továbblépek, mert még "csak" 5 társam volt, igaz, már van 7 gyerekem... Na ezt a "gondolkodásmódot" nem lehet megérteni. Egy kapcsolat érzelmekkel jár, egy válás-szakítás negatívan befolyásolja mindkét felnőttet, pláne a gyereket.

Vagy inkább vezessük be a többnejű-többférjúséget?

2019. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!