Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ezek után soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ezek után soha nem akarok járni senkivel?

Figyelt kérdés
Lehetek én kedves, bunkó, akkor se kellek igazán senkinek. Ha kedves vagyok kihasználnak, ha bunkó vagyok meg leszarnak. Unom már hogy mindig az exek árnyékában kell lennem. Nekem csak pár hónapos kapcsolataim voltak, de persze ez exszel több évig is együtt volt, akivel egy csomó mindent átéltek. L/26
2019. jún. 9. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően a saját magad sorsát pecsételed meg, ha belül párkapcsolatra vágysz, de rossz tapasztalat miatt inkább meg sem próbálod.
2019. jún. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mind 1? A lényeg, h add onmagad és lehet nem soknak fogsz kelleni de akinek kellesz az minőség lesz.


30f

2019. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én mindig csak csalódok. Bezzeg akik tapadnak azok jobban kellenek a férfiaknak. Én normális módon ragaszkodtam és mégsem.
2019. jún. 9. 16:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd ha túl leszel ezen a felháborodáson, akkor fog jönni egy normális párkapcsolat. Minden önmagunkkal kezdődik. Ne felejtsük el, hogy a legnagyobb hiba a múltat és a múltbéli tapasztalatokat hordozni és azzal a gondolkodással keresni magunk mellé párt. A múlt/tapasztalat megtörtént, tudni kell ki nem illik magunk mellé, az olyat kerülni kell és azt kell keresni aki nekünk kell.
2019. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Maradj olyan amilyen vagy, megfogod találni az igazit idővel.

Azt viszont ne csináld hogy nem akarsz ismerkedni, mert sosem lehet tudni. Lehet holnap pont azzal futsz össze akivel kell...

Én se kellek senkinek de ettől még nem fogom feladni sose. Illetve nem gondolom hogy máshogy kellene viselkednem. Mindenki olyan amilyen, ettől függetlenül még megtalálhatja azt az embert mindenki akivel tökéletesen fog működni hosszútávon.

F36

2019. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, nem akarok már senkit, mert semmi sem tart örökké...
2019. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Együttérző lennék veled ha fiú lennél... nade hogy egy huszonéves lány ne boldoguljon párkapcsolati téren manapság, az nonszensz
2019. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát itt a gyk-án egy csomó fiatal férfi szomorkodik azon, hogy még nem volt semmilyen párkapcsolata. Nekik nincsenek exeik, ilyenek közül válassz magadnak.
2019. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok embertől lehet ezt a sablont hallani....ő már nem akar senkit....ő járni sem akar senkivel...mert sokat csalódott...


ja aztán az első adódó alkalommal mikor szembejön egy szimpatikus ember és ismerkedni szeretne egyből belemegy az ember :)


Szóval kizárt, hogy nem fogsz ismerkedni és nem lesz senkid. kivétel ha valami prűd pics**ává válsz, vagy játszod a királykisasszonyt. Nem jó, ha nagyon távolságtartó valaki, az sem jó ha nehezen lehet megismerni , mert az embernek a lelkesedése is oda.

2019. jún. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!