Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szerelem jele?

Figyelt kérdés

Ez az érzés nekem új, eleve nagyon ritkán tetszik meg ennyire egy fiú 🤣

A hasam görcsöl, de nem vagyok beteg, voltam dokinál is, mert elsőre megijedtem azt hittem, hogy valami komoly bajom van 🙄

A szívem hevesebben ver, ha rágondolok úgyérzem, hogy teljesen elpirulok. Ami néha kínos, mert ha pl a barátnőimmel vagyok, és hirtelen arra a fiúra gondolok elpirulok 😭


A hasam görcsöl, ezt inkább ahoz tudnám hasonlítani, mikor egy közelgő esemény készülőben van, és egy kb 400 ember előtt kell beszédet mondanom 😣😰

Ez mind lehet a szerelemhez hasonlítani, vagyis inkább a tetszik és elolvadok tőle 😀🤣

Nos ezt hogyan lehet megszüntetni, igazából a fiúval még nem találkoztam, de instan, meg ilyen stream oldalakon szoktam követni, én néha váltunk egy-kettő szót(mondatot).

Amikor elsőnek bemondta a nevem egy live-ban azt hittem, hogy megáll a szívem 😅🤣🤣😭


Én 19 ő 23 😬



2019. jún. 14. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2019. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezelni az elvárásoknak megfelelő beteljesüléssel, jól irányzott tarkólövéssel vagy egy aneszteziológus segítségével lehet. Mivel te még fiatal vagy, szerintem válaszd az elsőt, aztán ügyködj kicsit ebbe az irányba.

32/f

2019. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nőknél a szerelem máshogy alakul mint a férfiaknál...

a nőknél lelki dolgok a ffiaknál vizuális dolgok indítják el...

nálam pillangók repdesnek a gyomromban, a pirulás megvan, a szívverés is...de ez lehet csak vonzalom szerelemnek onnantól mondanám ha mindennap gondolsz rá, és ez hónapokig, évekig vagy örökre megvan és tőle többnek érzed magad, ha a közeledben van.


Ami a lényeg, nem akarsz helyette senki mást. Ha ez elmúlik, nem ő volt az igazi.

2019. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm ☺️

Volt már hasonló érzésem az előző barátomnál. Ott kb 3 hónapig kb hasonló úgymond '' tüneteim voltak'' itt is kb ugyanez, de itt majdnem mindennap ez van, kivéve ha alszom, vagy hasonló dolgok.

Az előző barátommal akivel összejöttem, kb ugyan azok az érzések voltak, amiket akkor éreztem mielőtt összejöttem volna vele, sőt miután összejöttem vele, ugyan azok az érzések megmaradtak 😌

2019. jún. 14. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog ez a szerelem,nekem volt olyan aki iránt 16 éven keresztül éreztem vonzalmat és a mai napig beszélünk,de arcra puszin és egy ölelésen kívül mégis soha nem történt semmi. Mást választottunk, de egyikünk sem boldog. Én meg egyedül, neki meg a gyerek nem jön össze akivel szeretné. De egymás felé ez barátsággá szelídült,nagy volt a távolság. Remélem a te szerelmeid beteljesülnek!
2019. jún. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!