Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érjem el, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy ne szeressek bele túl hamar egy pasiba?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Randizz olyannal, akitől kifejezetten undorodsz. Amúgy ez nem egy jó taktika, baromi erőltetett, izzadságszagú és taszító. Én pl mindig megérzem és borzasztó kiábrándító. Főleg, mikor az elején feloldódsz, aztán beszarsz és behúzod a kéziféket. Na ott a lelépés.

32/f

2019. jún. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik barátnőmnek pont ez volt a baja régen. Nála ez abból fakadt, hogy nagyon vágyott egy kapcsolatra és gyakorlatilag saját maga által elképzelt tulajdonságokkal ruházta fel a még félig meddig ismeretlen partnereit és ezekbe az elképzelt dolgokba "szeretett bele". Persze szegényt emiatt sokan kihasználták, mindig koppant mikor beütött a valóság és kiderült, hogy a nagy "szerelme" egyáltalán nem olyan mint amilyennek látni akarta. Erre én, mint barát hívtam fel a figyelmét. Ő változtatott magán abból a szempontból, hogy onnantól kevésbé görcsösen keresett kapcsolatot és a valódi személyt próbálta megismerni. Így hamar kibukott ki az, aki nem hozzá való.

Lehet nálad is ez a helyzet?

2019. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy, majd kinövöd.
2019. jún. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2: True story!

Barátnőt behelyettesítem magamra, akkor tűpontos itt is. :)


Nagyon is igaz, sajnos. :)


40F

2019. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 30 év alatt nem sikerült erről leszokni, pedig pszichológusnál is jártam és rendben vagyok magammal.


De ha első randin úgy éreztem, hogy valami nagyon működik, akkor kb hazafelé elterveztem az esküvőnket és a gyerekeink nevét. Megtanultam ezt leplezni, tehát kifelé nem mutatom, de attól még semmit nem változtam a 15 éves énemhez képest, pedig ejtettek már pofára sokszor.


Ez van. Remélem egyszer elmúlik.

2019. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Irigyellek titeket... Én nem tudok ilyen könnyen szerelmes lenni valakibe. A másik véglet sem jobb.

N

2019. jún. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ohh nálam ugyanez van de én srác vagyok 😀
2019. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!