Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit tegyek, hogy...

Szerintetek mit tegyek, hogy ne szeressek bele egy bizonyos pasiba?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akiről tudom, hogy már előttem elég sok lánnyal lefeküdt és ezután egyáltalán nem foglalkozott velük vagy, ha találkoztak, úgy csinált, mintha nem történt volna az illető lányokkal semmi, meg olyan is volt, hogy egy barátnőm előtt, aki még egy év után sincs túl rajta, őelőtte mesélte el a haverjainak, hogyan dugott meg egy másik lányt, meg hasonló dolgai vannak. Tudom, ha lefeküdnék vele, én se érdekelném egyáltalán utána és nagyon fájna, ha elkezdene más lányokkal előttem flörtölni. Meg tudom, hogy a szex neki nem jelentene semmit, nekem meg nagyon-nagyon sokat. Mit tegyek, hogy ne szeressek bele? Okosan akarok viselkedni, de egyszerűen az első pillanattól kezdve magával ragad a személyisége, a külseje, az intelligenciája, szóval valahogy mindene. Lehet egyáltalán szabályozni, hogy ne érezzek semmit? Amúgy majdnem 30 évvel idősebb nálam, szóval én se értem magamat. De mint látjátok, elég sok lány teljesen odavan érte, akárcsak én. És amúgy hetente többször találkozunk munkaügyben, szóval azt se tudom megtenni, hogy nem találkozom vele többször.

Miért nem tudok egy rendes srácba beleszeretni? Ennyire hülye vagyok? Légyszíves, adjatok valami megerősítést, hogy ne kezdjek ki vele, mert utána én se érdekelném. Most is csak szakmailag érdeklem amúgy, meg mert elég jól nézek ki, gondolom.


2013. okt. 6. 22:44
 1/7 A kérdező kommentje:
22 éves lány vagyok egyébként
2013. okt. 6. 22:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Az inteligenciája? ... A leírtakból nem egy inteligens embernek tűnik...
2013. okt. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Játssz el a gondolattal.. Milyen lehet a nagypapáddal? Ha ezek után is kívánod, hogy egy trófea legyél, akkor nem tudunk mit tenni.
2013. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A bajok nem kicsik.Ott kezdődnek,hogy a barátnőddel és még sokakkal volt dolga,hogy bunkó és érzéketlen,hogy nem viselkedik érett felnőttként.Ott folytatódnak,hogy te sem vagy érett vagy felnőtt kicsit sem.Ha nem akarsz a csapdájába sétálni,nem értem,miért forog ennyire ekörül az agyad.Ezt azért kontrollálhatnád,ha nagyon akarnád.

Amúgy számomra furcsa,hogy egy apád korabeli férfi körül fruskák legyeskednek.

2013. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsolti187 válasza:
beszéld be magadnak h aidses
2013. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szia. nekem is volt hasonlo esetem 23 vagyok a pasi 30+ volt szinten csak trofeanak tartotta a noket, en beleszerettem, le is fekudtunk, nem bantam meg de 2 eve nem tudom tul tenni magam rajta, depresszios vagyok lefogytam, a pasi megsem erdemelt . tobb alkalom volt de neki nem jelentett semmit. jott a kovetkezo aldozat.

szerintem jobb ha nem fekszel le vele megkimelned magad egy nagy. csalodastol

2013. okt. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak: nagyon sajnálom, hogy ez történt veled! :( Köszi szépen, hogy ezt leírtad, próbálom meggyőzni magam, hogy nem éri meg!


Amúgy tényleg nagyon intelligens ember, egyetemi tanárom (ezért van körülötte sok 20 év körüli lány), aki, mikor szept. elején megtudta, milyen előképzettséggel rendelkezem, megkért, hogy segítsek a kutatásában. Ezért találkozom vele sokat.

2013. okt. 7. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!