Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Rátok is igaz, hogy...

Srácok! Rátok is igaz, hogy ha úgy érzitek, nem érdeklitek azt a bizonyos csajt, akkor annál inkább kell nektek?

Figyelt kérdés

Mert nálam így van általában.:D Akik minden nap rám írnak facebookon,és bókolgatnak,azok nem érdekelnek,de ha egy srác csak ritkábban ír rám,mondjuk heti 1-2szer,és nem mondja ki nyíltan,hogy tetszem neki,max utalgat rá 1-2szer,akkor az nagyon bejön. :D Szóval ha nem foglalkozik velem,akkor jobban érdekel... Most is van egy ilyen srác,és gondolkodom rajta,h ez lehet jó "taktika" fordítottan is. Mert tudom,h sok csaj oda van érte,és sokan írogatnak neki,csorgatják a nyálukat utána,de ez neki nem tetszik,mármint semelyikük sem kellene neki barátnőnek v ilyesminek. :D ÉN vagyok az alkalmas a barátnői címre amúgy is.:D

19/L


2013. aug. 19. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek fussak olyan szekér után, ami nem vesz fel?!
2013. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rám nem. Elég egy nem és én már nem is zavarok.
2013. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Fiuknál is ugyanígy van.. 19 éves lány alig írogat nekem és egyre inkább kell szóval igaz..
2013. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1. Beképzelt vagy.

2. Igen, így vagyok vele, nehezebben megszerezhető a favorit!

2013. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem ezen múlik
2013. aug. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Akin látom, hogy nem érdeklem, azt nem keresem..minek teperjek, ha fölösleges? Viszont ha látom a hajlandóságát vmi közös programra akkor esetleg keresem.. Kapcsolatoknál meg ne taktikázz, nem vagy hadvezér. Vagy kell neked valaki, vagy nem. Egyébként az arcod tényleg nagy.
2013. aug. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem nem igazán,,, tulajdonképp egyáltalán, én azt akarom pont hogy érdekeljen, semmit se vàlt ki belőlem ez a dolog, az tetszik aki tetszik, amugy se fogom kategorizálni "ahaa na vele sokat beszélek, kuka, mhm vele nem annyira, majd meggondolom" alakul ahogy lesz,érzéssel..


,azt hiszem kiegyesúlyozottabb életem van annàl hogy ilyen gyerekes játékok jàtszak miss elérhetetlen pi***val,, de érdekes mert akkor meg zavarja miért nem szarod le kis attention whore k****, szoval olyasmi mint te ,, csak hát én igy is ugyis leszarom,,

2013. aug. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tepertem Én eleget egy lány után, meguntam, mert jött a "csak barátok" szöveg. Lényeg a lényeg: ha valakit nem érdeklek, akkor átnézek rajta. Ha valaki érdeklődik irántam, de nem fojt meg, akkor minden okés. Kb ennyi.
2013. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 The Other ***** válasza:

Én ilyenkor 2 esetet szoktam feltételezni:


1. Azért nem érdeklem, mert nem akar semmit. Ez esetben én nem fogok hülyét csinálni magamból, mert ha fejen állok, akkor se fog semmi se változni.


2. Ha esetleg "taktikázik", mert nem akar túl lelkesnek tűnni: ez esetben is hagyom a fenébe, nem az óvodában vagyunk, hogy játszunk.


25F

2013. aug. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A titokzatos csajok jobban bejönnek az átlagnál de ha azt mondja ,,inkább nem'' akkor oké szia és go kövire. Bár ha nagyon bejön vagy elhúzza a mézesmadzagot előttem akkor igen van néha hogyha leszar akkor jobban érdekel de kb 1 hét na jó max 1 hét és elmúlik és go kövi.
2013. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!