Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek ezek alapján én...

Szerintetek ezek alapján én most bizonyos képeken helyesebbnek számítok, mint élőben?

Figyelt kérdés
Például volt egy lány, aki képemre azt mondta, hogy helyes vagyok, de amikor találkoztunk, már nem láttam a lelkesedést, tök flegma volt, ráadásul nem is szimpi, folyton szidta a fiúkat, hogy milyen töketlenek meg szemetek. Totál kiábrándultam belőle, de láttam rajta, hogy én se jövök be neki, szinte sosem nézett rám, mintha valami ronda szörny lennék. Utána nem is keresett többet fb-n, csak azon csodálkoztam, hogy nem tiltott le, mnt egy másik lány, akivel szintén randiztam egyszer, de fb-n nem is látott még képet sem rólam. Viszont volt egy csúnya arcú lány, aki meg helyesnek tartott és többször is taliztunk, viszont ő meg a képemet látva nem volt elragadtatva, csak annyit írt fb-m, hogy ez én vagyok? Azt hittem, hogy majd pont neki nem jövök be élőben ilyen duma után, erre pont fordítva lett, tök boldog volt élbően velem, meg ő maga mondta, hogy találkozhatnák máskor is. Míg az a csaj, aki kép alapján helyesnek tartott, meg folyton rám írt, hogy mikor talizunk már, ő meg élőben totál érdektelennél vátl, meg nem is keresett azóta sem, én is hagytam a fenébe. Most is van több csaj, aki kép alapján helyesnek tart, de most már félek találkozni csajokkal, előjött egy ilyen pánik roham vagy mi a szösz rajtam, mióta így csalódtam. Tartok tőle, hogy már nem is fogok tetszeni több lánynak élőben, max képeimen csak.
2013. júl. 13. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Találkozz lányokkal élőben, ne facen beszélj meg randikat, ha élőben találkozol lányokkal akkor egyszer és mindenkorra eldől, hogy bejöttök e egymásnak! :)
2013. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mutass egy képet :)
2013. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!