Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha első látásra/benyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha első látásra/benyomásra nem, de később ki tud alakulni tartós szerelem, ragaszkodás bennetek nő felé?

Figyelt kérdés

Sokszor hallani olyat, hogy már az első pillanattól fogva egymásra talált a férfi és a nő. De van olyan is, amikor eleinte egyik sem érzett semmit, és később ahogy megismerték egymást, akkor alakult ki ugyanez?


Azért kérdezem, mert eddig csak az első változatot láttam meggyőzően működni. Viszont sok ilyen kapcsolat is ugyanúgy tönkre megy, így a szerelem nem feltétlenül megtartó erő.


Hallottam már erről, hogy idővel alakult ki szerelem a két fél között, de valahogy sosem tűnt igazinak a sztori. De lehet, hogy tök jól működik.


Tud valaki ilyet, akinek volt ilyen kapcsolata, és jól működött? Van olyan, hogy nem az első látásra van szerelem, de lehet ugyanolyan mély?


2019. jún. 10. 10:46
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nem kötelező jelleggel alakul ki elsőre bármi.
2019. jún. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

"Sokszor hallani olyat, hogy már az első pillanattól fogva egymásra talált a férfi és a nő. "

Ha ez mindig így lenne, akkor belezúgnál az utcán a szembejövő Bélába, Béla meg beléd, és első találkán egyből az oltár elé mennétek, nem kávézóba :) Van ilyen is, de nem általános.


Bennem első látásra max. szimpátia alakul ki, vagy annyit jegyzek meg, hogy "hű, de szép feneke van!". Ahhoz, hogy belezúgjak valakibe, ismernem kell a személyiségét, az meg nem két perc alatt megy végbe.

2019. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első látásra és az elején max vonzalom van, nem szerelem, értsétek már meg. Hogy szeretnél valakit, akit nem is ismersz? A szerelem meg a többi meg vagy kialakul, vagy nem.

Bármilyen kapcsolatra igaz, hogy úgy épül fel, a barátság sem egyből alakul ki. Hihetetlen, hogy felnőttek ezt nem értik.

2019. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én nem erről beszéltem. Nem állítottam azt, hogy rögtön full szerelmes az illető. Azt írtam, hogy egymásra talált. Magyarán rögtön érezték, hogy jó egymással kommunikálni, vagy csak simán van köztük lelkileg kémia. Nem misztikumról beszéltem. Van ilyen, hogy egyszerűen az első pillanattól már érzik is ezt az egy hullámhosszt... otthon érzik magukat egymással az első pillanattól fogva.


A kérdés arra vonatkozott, hogy akiknél ez nincs meg elsőre, azoknál is ki tud-e ez bontakozni később.

2019. jún. 10. 10:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem is a misztikumra gondoltam, csak nem értem, miért meglepő, ha két ember jól kijön elsőre bármilyen téren.

Minden lehetséges, mivel sokfélék vagyunk. Később is elmélyülhet egy kapcsolat, de ugyanez igaz arra is, hogy ami a elején volt, az ellenkezőjévé válik. Pl. jobban megismered és rájössz, hogy kimerült a fizikai vonzalomban, a mindennapokban nem tudnád elviselni stb.

2019. jún. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rockarc ***** válasza:
49%

Rosszul kozelited meg a temat. Ha tarskereson ismerkedsz, akkor az max par randira szol, ha addig bele tudsz szeretni, meg tudod kedvelni a masikat, akkor oke, ha nem, akkor soha tobbet nem talalkoztok.


Amirol te irsz az tipikusan egy barati tarsasag, vagy munkahelyen kialakulo kapcsolat, ahol akkor is egyutt vagytok, ha nem akartok. Igy kvazi randi nelkul is olyan szinten ismered meg masikat, hogy konnyen atfordul minden egy kapcsolatba. Ott a randik mar arrol szolnak, hogy egymas elott is elismeritek, hogy kolcsonos az erzes, es viszonylag gyorsan megtortennek utana a dolgok.


43F

2019. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 érdeklődő63 ***** válasza:
34%
igen
2019. jún. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3-as válaszolóval értek egyet.


nem nevezném szerelemnek azt amit te, az tényleg maximum vonzalom..és leginkább külsőleges..

2019. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 mikeXxX ***** válasza:
Igen volt rá példa hogy a jelleme fogott meg engem és aztán máshogy is néztem rá valahogy szebb lett a szememben . 40f
2019. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!