Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élhetek túl a leghamara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetek túl a leghamarabb egy szakítást?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 7 hónap után és én még nagyon szerelmes vagyok belé. Hogyan felejtsem el? Lécci valaki segítsen mert csak sírok és ez így nem mehet tovább. :'( 16/L
2010. júl. 8. 17:57
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Áh.. nem mentem sehova.
2010. júl. 13. 12:19
 22/23 almakörte ***** válasza:

szia, hát leírták a lényeget, egy ideig még biztos rossz lesz de ezen tényleg lehet javítani azzal hogy mindig lefoglalod magad, csinálsz valamit, elmész valahova, haverokkal vagy, bármi!!!! csak ne otthon ülj és agyalj mert az a legrosszabb.

és probálj meg minden kapcsolatot megszakítani vele, ne keresd ne beszéljetek, ne nézegesd a képeid, ne akard most se ujrakezdeni de még haverkodni se. tudom, hogy nehéz kibirni, én átéltem ezt már úgyis, hogy velem szakítottak, aztán pedig én szakítottam valakivel, és tanultam belőlük. lehet egy ilyenből haverság ha esetleg azt akarsz legalább, de az nem most, 1-2 hónap minimum, addig nem tudnátok normálisan dumálni. én fél évig szenvedtem azután hogy szakítottak velem anno, mert hülye voltam és tartottam vele a kapcsolatot, szakítás után taliztunk meg buliztunk ilyesmi és ilyenkor persze hogy nem birtam továbblépni. aztán amikor olyan 2 hónapja én szakítottam volt barátnőmmel, akkor egy ideig nem beszéltünk, és most meg haverok lettünk és teljesen más így.

remélem segitettem, jobbulást!:) f/21

2010. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Így van.
2010. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!