Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élhetek túl a leghamara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetek túl a leghamarabb egy szakítást?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 7 hónap után és én még nagyon szerelmes vagyok belé. Hogyan felejtsem el? Lécci valaki segítsen mert csak sírok és ez így nem mehet tovább. :'( 16/L
2010. júl. 8. 17:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Van kutyám de nem tudom magam lefoglalni igazán vele. :/
2010. júl. 8. 18:25
 12/23 A kérdező kommentje:
Tök mindegy milyen kutya mert az nem tud lefoglalni :S Meg amúgy sem vehetek még egy kutyát. nem engedik itthon.
2010. júl. 8. 18:30
 13/23 anonim ***** válasza:
de a kutyaval lehet setalni vagy futni :-) és a kutya sok szeretetet ad :)
2010. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 mackom válasza:
A szerelem az szerelem.Akárhány éves vagy.Egy darabig még gondolni fogsz rá.Menj társaságba.Töltsd az időd a barátaiddal.Vagy sétáltass kutyát.Hátha szembe jön az igazi.Ne sirj utánna nem érdemes.Könyörögni meg főleg ne könyörögj.Jön helyette más hidd el.Nagy igazság az hogy az idő mindent megold.Bulizz,kirándulj.Pasizz!!Mind1 csak érezd jól magad,ha ő azt látja hogy téged "nem érdekel"bánni fogja de arra már bánhatja.
2010. júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb időt tölts el azzal, hogy rá gondolsz. Menj vásárolni, nézz vígjátékot, beszélgess csomót a barátnőiddel, kezdj el valami nyelvet tanulni, kézimunkázz, menj kirándulni, oldj keresztrejtvényt, olvass valami kalandosat, rendezz biciklitúrát, sportolj valamit stb. Hihetetlen, hogy mi mindent ki tud belőlünk húzni egy szakítás-tapasztalatból mondom ;)

20/L

2010. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Az én kutyámat sajnos nem lehet elvinni már sétálni mert kölyökkorába sem vittük..
2010. júl. 8. 19:28
 17/23 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! Csak sajnos már azt érzem, hogy az egy-két igazibb barátom sincs itt amikor szükség lenne rájuk. De majd csinálok egyedül programokat, talán úgy is lefoglalhatom magam.
2010. júl. 8. 19:31
 18/23 mackom válasza:
Fel a fejjel kicsilány!!!!!Egy jó elfoglaltság keress uj barátokat.Ha nincs hozzá kedved itt minket mindig megtalálsz.
2010. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
:) kedves vagy.
2010. júl. 10. 12:12
 20/23 mackom válasza:
Szia kicsilány.Mi ujs veled?Party volt a hétvégén?
2010. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!