Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élhetek túl a leghamara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetek túl a leghamarabb egy szakítást?

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem 7 hónap után és én még nagyon szerelmes vagyok belé. Hogyan felejtsem el? Lécci valaki segítsen mert csak sírok és ez így nem mehet tovább. :'( 16/L
2010. júl. 8. 17:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

XD

Hú de rossz neked kislányom!

Gyerek vagy te még a komoly kapcsolatokhoz!

2010. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
én megvígasztallak 16F
2010. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Menj el szórakozni a bnőiddel!Fel a fejjel:)
2010. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 haggyámán ***** válasza:
Egy tábla csoki?:)
2010. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

sajnos korodnál fogva nem annyira megoldható... el kell utazni. de izibe, új környezte, messze a sráctól, ne hívd, ő meg majd akkor fog teperni amikor már tök késő, úgy szokták :D

és non stop foglald el magad! akkor is ha nincs kedved, menj mindnehova ahova hivnak


de ha 1 napot magadra szánsz és végigbőgöd az összes romantikus filmet az is jó, legalább elfogynak a könnyeid:-)

2010. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
18:01 Neked nincsenek érzéseid hogy ezen nevetsz! És amúgy nagyon nem vagyok gyerek egy komoly kapcsolathoz mert agyilag (és külsőleg) érettebb vagyok szerintem nálad is ha így fogod fel.
2010. júl. 8. 18:06
 7/23 A kérdező kommentje:
18:04 Köszi a segítséget de mi van ha nem bírom ki hogy ne lássam vagy ne keressem? :S
2010. júl. 8. 18:07
 8/23 anonim ***** válasza:

akkor hülyét csinálsz magadból, ennyi idősen simán belefér és még később is.. te jó ég hányszor sírtam én fiúk miatt.

évek múlva majd jót nevetsz magadon, de tudom, hogy most szörnyűnek tűnik és szomorú...


ezeken át kell esni és kész :-(


de nem gáz ha keresed, ha nem bírod megállni. jobb lenne, ha de, vagy ha írsz neki legalább várj egy napot olvasd át újra és akkor küldd sak el stb,..

2010. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

nem tudsz elmenni nyaralni pl rokonokhoz?

az tényleg segít


és ird ki magadból ami eszedbe jut, mindent az is segít

sírás is segít

vagy nyári szünetre iratkozz be valahova pl box, kickbox, karate az is tök jó, hulla fáéradt leszel és amíg sportolsz addig tisztul a fejed. úszni is jó, de nem csak ímmel ámmal hanem erővel, amíg totál ki nem fáradsz... vagy futás :)

2010. júl. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi Divingbell a tanácsaidat és meg fogom fogadni amelyiket csak tudom! És megpróbálom nem felkeresni.. de nem tudom mennyi időbe fog telni mire végleg elfelejtem mert olyan rossz ha belegondolok hogy milyen jó volt vele egy csomó minden és belehalok a gondolatba is mert mindig ezek jutnak eszembe. :S
2010. júl. 8. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!