Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gátlásos vagyok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gátlásos vagyok, ha egy lány elkezd velem szemezni, furcsán viselkedtem, pedig elégedett vagyok magammal. Miért vagyok ilyen 26 évesen?

Figyelt kérdés

2019. jún. 9. 13:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Sose volt barátnőm
2019. jún. 9. 13:54
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Önértékelési problémák hibás neveltetés, nevelés. Sajnálom. Önismeret pszichológus különböző terápiák segíthetnek
2019. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szociális alkalmatlanság. Fogalmad sincs, hogy mit kell egy ilyen helyzetben tenni.
2019. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, mit kell ilyen helyzetben tenni?
2019. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán tapasztalatlan vagy és nem tudod mit kell ilyenkor csinálni a kiszemelteddel...
2019. jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azta milyen tanácsok vannak, azonnal orvos stb... Azért vagy ilyen, mert nem volt még barátnőd, és egyszerűen zavarba hoz ez téged... Ezzel nincs semmi gond.
2019. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

"Miért, mit kell ilyen helyzetben tenni?"


Akinek magas az érzelmi intelligenciája + tudja, hogy mit akar (úgy általában), az tudja, hogy ott és abban az adott helyzetben mit kellene tennie. Általános recept nincs.

2019. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!