Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többségnek már 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többségnek már 16 évesen van párkapcsolata, nekem huszonévesen semmi. Mi velem a baj, ha nem vagyok csúnya?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A gyári munkás mit csinál? Az sem mindegy.
2019. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogyan takarod el, hogy 0 szociális képességgel bírsz, és semmi se vonz? Hogy szétunod az agyad? Ezt nem tudod eltakarni. Utcára lépsz és mindenki leolvassa rólad. Kezdj el élni, mert ez vegetálás!
2019. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Andi80018 ***** válasza:
Azért még működik a ősi ösztön, a természetes kiválasztódás. Egy normális gondolkodású, nem buta nő ösztönösen keresi az erős családfőt, akire lehet építeni, megfelelő apja lehet gyermekének. Egy férfi szerintem legyen határozott, tudja, mit akar, akkor is tudja a családot összetartani, ha pl nő otthon vagy a gyermekükkel, óvja őket, adjon biztonságot. Normális esetben ennek így kell működnie.
2019. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó igaz életút vagyok de akkor is...
2019. máj. 19. 10:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdésedböl még az sem derült ki, hogy F/L vagy? Akkor meg mit lehet kezdeni veled? Rejtözködsz, titkolozol és ugyanazt várod el mintha egy nyitott megismerhetö, megszerethetö ember lennél?
2019. máj. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!