Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A többségnek már 16 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többségnek már 16 évesen van párkapcsolata, nekem huszonévesen semmi. Mi velem a baj, ha nem vagyok csúnya?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van a polcomon nagyjából 300 könyv. Szerinted melyik a kedvencem? Nagyjából ilyen szintű a kérdésed. Ez alapján az égvilágon SEMMIT sem tudtunk meg rólad.
2019. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Önbizalom, humor, élet céltudat, hobbi, emberismeret, karrier, egyéniség, barátok, általános időtöltés, ezekkel hogy állsz? Valami ezek között biztos sántít, annyira nem nehéz, ha már külsőre vonzó vagy.
2019. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Igen, veled van a baj.


Tudom, hogy megnyugtatóbb lenne az a válasz, hogy "dehogy, te rendes srác vagy, csak nem tudnak értékelni, viszont a világ gonosz", de ez nem fedné a teljes igazságot.


Az, hogy huszonéves korodra nem tudtál kifejleszteni olyan képességeket, hogy össze tudj jönni egy csajjal, ráadásul úgy, hogy csúnya sem vagy igen, a te hibád.


Veled van a baj.


Fordulj szakemberhez, hogy fel tudd tárni ezt a problémát.

2019. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Gyereknek is közömbös voltam mindennel, nem érdekel semmi, félénk vagyok, sosem voltak barátaim, hobbim nincs, céltalanul tengetem minden napjaim, de ettől még kellett volna hogy legyen csajom
2019. máj. 19. 09:52
 5/15 anonim ***** válasza:
Kezdem azt érezni, hogy ez egy provokáló kamukérdés lesz. Már a nem vagyok ronda szöveggel is gyanús volt, így meg főleg...
2019. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mások szerint normális srác vagyok nem lehet azért nincs mert gyári munkás vagyok
2019. máj. 19. 09:54
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem provokáció ez az igazság
2019. máj. 19. 09:54
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyéb klisét még írsz a dologhoz?
2019. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem érdekel semmi, félénk vagyok, sosem voltak barátaim, hobbim nincs, céltalanul tengetem minden napjaim"


És ezekből melyik tulajdonságodba szeressen bele egy ember, amiért azt mondja, hogy "igen, én le akarom vele élni az életem, nekem ez kell"?

2019. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó de ezeket nem mutatom ki
2019. máj. 19. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!