Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, pár napja ismerem. Szombaton összefutottunk egy rendezvényen. Nagyon jól elbeszélgettünk, mesélt magáról, ideadta a pulcsiját mert fáztam stb. Nagyon tetszik nekem :S Felvettem tegnap msn-re. Ott is elbeszélgettünk nagyjából. Ma pedig találkoztunk a városba, bent voltam haverjaimmal és odajött. Először csak intett nekem, utána leült mellém kérdezte h miújság.. sajnos nem sokat beszéltünk mert inkább haverjaival beszélt, meg hamar elment. Kezdek belezúgni és nem tudom mit csináljak. Barátnőm azt mondta hogy biztos hogy tetszem neki mert nagyon jól elvagyunk meg mondta hogy a rendezvényen azt hitte hogy már járunk. De nem tudom.. MSN-en ő nem ír rám. Rá írjak én? És milyen témákat hozzak fel? Nagyon fontos :( Kérlek segítsetek! köszönöm !

15/L


2010. júl. 6. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Miből élnek a szennylapok? INFORMÁCIÓT próbálj szerezni. Kedvencei stb.
2010. júl. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bellcross ***** válasza:
46%

Inkább személyesen próbálj meg vele találkozni mert msn-en nem látod és nem tudod levenni a reakcióit egy adott témában.+ légy önmagad hogy megtudjon ismerni, ne húz valami álarcit fel és mutass neki valaki mást. Ha meg jön az úgynevezett kínos csönd semmi gond ne csak te próbálkozz! Ha meg annyira meg akarod törni a némaságot mondj csak annyit: Semmi gáz csak egy kicsit gyönyörködni is szeretnék benned.

Azt sok szerencsét.

2010. júl. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. júl. 7. 13:30
 4/7 anonim ***** válasza:
de azért sztem ráírhatsz msnen
2010. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még csak pár napja ismeritek egymást.Nem kell sietni.:D Csak nyugisan.:D Ismerd meg jobban, érdeklődj felőle, kérdezgesd. Majd alakulnak a dolgok. Szerintem beszélj meg vele egy találkát. :D
2010. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem próbálj meg minnél többet beszélgetni vele msnen! Vagy inkább kettesben, és nyílj meg neki, mosolyogj, és ne légy túl rámenős, vagy kur*ás. Éreztesd fele, hogy érdekel, amit mond neked, kérdezz vissza.

Sok sikert! :):)

2010. júl. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. júl. 8. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!