Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem látnak mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem látnak mást a nagy melleken kívül?

Figyelt kérdés

Mármint ha meglátnak egy nagy mellű nőt az rögtön "dejócsaj", tök mindegy hogy ronda az arca, zsíros a haja, kapafoga van, úgy öltözik mint egy csöves, ezt észre sem veszik ha óriási melle van. Mi a fene olyan nagyon jó a nagy lufimellekben?

A hotdog oldalon van egy körkérdés, hogy kit tartanak szépnek, és tele van ilyen rusnya de lufimellű nőkkel... a pasiknak ezek tetszenek, erre alapozok, meg a haverokra akik szintén csak ezt látják meg. De komolyan ennyire nem számít nektek más? Csak két nagy mell legyen oszt kész? Pasik válaszoljanak ha lehet.


2010. júl. 6. 20:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én hol írtam olyat hogy engem nem néznek meg? Sajnos kis mellekkel is szeretnek engem, de nem ez a lényege a kérdésnek. Én nem szeretem a pasikat. Talán pont azért mert nem értem miért olyanok amilyenek... oda vannak egy pár mellért. Pedig semmi különös nincs a melleken. Csak két nagy dudor, mit lehet azon ennyire szeretni? Megragadtak kisbaba szinten hogy azt akarják szopogatni éjjel-nappal vagy mi?


És még egyszer: Tudom hogy van akiknek a kicsi mell tetszik, de a kérdés nem erről szól hanem csak azokról akik a nagyot szeretik. Hogy azok miért nem látják a (sokszor baromi ronda) nőt a mellek mögött?

2010. júl. 6. 20:56
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem a kicsi tetszik inkább ami arányos a testével,engem egyáltalán nem érdekel a nagy méret,jobb ha formás és feszes ha,amúgy ha jó mellet akarok fogni akkor itt az enyém:D

18f

2010. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ez összefügg a csecsemő korral mert akkor imádtuk a ciciket.

De most másképp imádjuk. Ez kutatások bizonyítják. De nem mindenki egyforma. Valakinek nem jön be ez.

2010. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 haggyámán ***** válasza:

Igen, jön az hogy nem a mell a fontos, mert _REALLY_ nem az fontos, legalábbis számomra. Először az arcát nézem meg egy lánynak. Utána a fenekét, végül a mellét.

De persze mindezek előtt kíváncsi vagyok, milyenek a belső tulajdonságai.

2010. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem fontos,meg attól nem lesz jó nő...a jó nő akinek jó akisugárzása,értelmes, szép az arca és alakja és megbízható,stb.. a jó nő tág fogalom..és belsőre is kihat.persze ha előtted lóbálnák a golyókat megnéznéd mert kilóg :P én nem szeretem a lufit,hosszú távon a kézbeillő formásat szeretem ha ez megnyugtat:)
2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Felőlem lehet valakinek akármekkora melle, ha nagyon csúnya az arca, akkor nem fogom azt mondani rá,h jó csaj... És általánosítanod pedig hülyeség.
2010. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!