Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások ugyan úgy látnak minket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások ugyan úgy látnak minket mint mi magunkat?

Figyelt kérdés
pl a lányok a fiúkat vagy fordítva? mármint mi mindig kritikusabbak vagyunk magunkkal szemben? inkább a hibáinkat vesszük észre? mások meg az egészet látják?
2010. okt. 18. 22:00
 1/4 Kamuuu ***** válasza:
Igen mindneki magában a hibát keresi kivéve a szőke pláza cicákat meg akik nem azok de egoznak.
2010. okt. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 klaumanó ***** válasza:

Szerintem nem!Te is máshogy állsz saját magadhoz,mint mások hozzád!Ha egy lány nagyon szép akkor beképzelt,a fiúk szintúgy!Ízlések és pofonok...Azt mondják hogy addig amíg te nem fogadod el magad,addig más sem fog téged!Lehet h van bent valami!

Remélem segíthettem

2010. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes kérdés. Én tuti máshogy látok mindenkit, mert még arra is azt mondom, hogy csúnya, aki el van szállva magától, hogy milyen szép :)

Magamhoz is így állok, higgyétek el, velem tuti nem könnyű :D

2010. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem vagyunk mások csupán a gondalataink eredménye" /Buddha/


vagyis, ha te csak a rossz dolgokat látod meg magadban akkor más is azt lássa

2010. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!