Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyednek meg a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyednek meg a srácok ha sírni látnak egy lányt?

Figyelt kérdés
Nem először tapasztalom, hogy a fiúk nem tudnak mit kezdeni egy síró lánnyal. Miért?
2011. febr. 18. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert gyakorta vannak olyan megmagyarázhatatlan problémáik, amik abszolút nem racionálisak.
2011. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zsaqrolás a sirás...az a hiszti :D Amugy én mindig megvigasztalom amennyire tudom azt aki sír :D
2011. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert érzéketlen, szegényes érzelmi intelligenciájú alakok, azért.
2011. febr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyanról, hogy együttérzés nem sokunk hallott az biztos.
2011. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet a lány az ijedtségtől sír, és a fiú túlságosan is együttérző.
2011. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 acel ***** válasza:

Én már nem azért, de én meg nem ijedek, csak ha nem ismerem az adott hölgyeményt, akkor csak úgy odamenni és megkérdezni hogy mi a baj valahogy nem érzem úgy, hogy érdemes/értelmes dolog, jó ha balesetről van szó az más.

Am talán azért, mert fingjuk sincs arról, hogy hogyan kell bánni ilyenkor egy lánnyal és ez egy súlyos hiányosság elfedése hogy megijednek és annyiban hagyják a dolgot szerintem. 22f

2011. febr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan. Az előző barátom nem tudott velem mit kezdeni, viszont az előtte lévő még bátorított is, hogy sírjam ki magamból, és jobb lesz - és jobb lett.:)


Ettől függetlenül azt nem kell ugye mondani, hogy kis korban azt mondták a fiúknak, hogy a fiúk nem sírnak. Úgyhogy náluk ez ritkább, mint az érzelem kimutatás. Még ha mindkettő létező dolog is, csak nem annyira látványosan, mint a lányoknál.:)

19/L

2011. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

pontosan, hogy érted hogy megijednek? én ha síró lányt látok és valamennyire kedvelem vagy szimpatikus akkor igyekszem megvigasztalni. nem szeretem a síró nők látványát, jobb ha mosolyognak. ez nálam talán ösztönös.

23f

2011. febr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó én sem ijedek, meg meg együtt érzek vele és megpróbálom megvigasztalni, de őszintén egy síró nővel nem tudok mit kezdeni. Nem tudok olyan mondatokat mondani, ami teljesen megvigasztalná vagy felvidítaná. Én ezért szoktam egy síró nőtől "megijedni".
2011. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert nem tudok ilyen helyzetekkel mit kezdeni. Ilyen helyzetben igyekszem távol maradni.

21F

2011. febr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!