Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasik miért nem látnak mást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért nem látnak mást a nagy melleken kívül?

Figyelt kérdés

Mármint ha meglátnak egy nagy mellű nőt az rögtön "dejócsaj", tök mindegy hogy ronda az arca, zsíros a haja, kapafoga van, úgy öltözik mint egy csöves, ezt észre sem veszik ha óriási melle van. Mi a fene olyan nagyon jó a nagy lufimellekben?

A hotdog oldalon van egy körkérdés, hogy kit tartanak szépnek, és tele van ilyen rusnya de lufimellű nőkkel... a pasiknak ezek tetszenek, erre alapozok, meg a haverokra akik szintén csak ezt látják meg. De komolyan ennyire nem számít nektek más? Csak két nagy mell legyen oszt kész? Pasik válaszoljanak ha lehet.


2010. júl. 6. 20:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most jön az, hogy nem csak a mell számít, hanem a többi is... közbe meg nem.
2010. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sok pasi inkább a kisebb méretű melleket szereti, nem pedig azokat, amik szétfolynak, mikor a csaj hanyat fekszik. Meg nem lehet normálisan szexelni velük (amikor a csaj van alul), mert rinyálnak, hogy "jajj, nyomod a melleimeeeeet!!!"
2010. júl. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
és a nők a nadrág domborulásán kívül?
2010. júl. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

nagy melle van a barátnőmnek, és nagyon feszes neki. nem folyik szét, nem sipárog, hogy fáj. nem szilikon, mielőtt valaki megkérdezné.


nem csak a mellét nézem a csajoknak, volt rengeteg kismellű barátnőm, ugyan úgy tetszettek. nem számít. viszont ha nagy, és szép mellű leányzó jön szembe az utcán, akkor megnézem a mellét. ha egy szép, formás fenekű megy előttem, annak megnézem a fenekét, ha egy nagyon szép arcú lánnyal találkozom, akkor pedig megjegyzem magamban, hogy ejha, de szép arca van.


nincs mell-fétisem.

2010. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a férfiak nagyon egyszerű lények..egyszerűen vonzza őket a nagy mell. beléjük van kódolva. és az a duma,hogy én a kicsit szeretem..nagy kamu. törődj bele
2010. júl. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ez qrvára de nem igaz. Állítom hogy több férfi van akinek nem tetszik a hatalmas lufi mell mint akinek tetszik.
2010. júl. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első válaszom: GENETIKA. Tudom, a nők nagyobb részének egy életen át sem sikerül elfogadnia, hogy írva vagyon a nagy könyvben az önbizalomhiányuk és féltékenységük miatt.

Amúgy nagyon sok olyan fiú/férfi van, aki a kicsi melleket szereti. Nekem átlagos méreteim vannak, mégis jó pár fiúm volt már. Szerintem csak ne legyél ennyire beszűkült és nézz jobban körül.

2010. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
bocsi én csaj vagyok, de nekem nagy mellem van, nem vagyok rusnya, nincs különösebb testi hibám sem mint az általad említett kapafog, és mégsem kellek a pasiknak
2010. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagy mellem van. Igen, sokan megnéznek, de mi ezzel a probléma?

Azért nemkell lefujjogni a nagymellű lányokat, mert neked kicsi. Vagy lehet hogy csúnya vagy, azért nem néznek meg. :)

És ne általánosíts. Vannak olyan pasik, akiknek a kismellű csajok jönnek be. Azok nem néznek annyira utánunk.. Nem mi tehetünk róla, hogy nagy a mellünk. Ezek a gének. Szóval szálljatok le a kismell vs. nagymell témáról!

Senki nem tehet arról, hogy mekkora a melle..

Ha valaki szeretni fog, elfog fogadni kis mellekkel is :)

17/L

2010. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez egy baromi nagy általánosítás, vannak pasik, akik ilyenek, és vannak, akik nem. A többség egyébként tényleg szereti a nagy melleket, de CSAK a természeteset, a szilikont nem. Melleket akarnak, nem pedig műanyagot.

Az én barátomnak amúgy tökéletesen megfelel a 70/b-s mellem.

2010. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!