Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szedhetnék össze bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szedhetnék össze bunkó pasikat? :D

Figyelt kérdés
tudom hogy hülyeség de egyszerűen a rendes pasikkal nem tudok járni.nekem kell hogy küzdhessek a pasi figyelméért.
2010. júl. 6. 14:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok egy bunkóba.arra jutottam hogy legfeljebb egy másik bunkóval tudnám elfelejteni :D
2010. júl. 6. 14:43
 12/25 anonim ***** válasza:
Szo*j le te mocskos ri*anc!Elég bunkó vagyok?:D
2010. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
nem kőbunkóra gondoltam :D csak hogy nekem kellejen küzdeni érte.harcolnom kellejen a figyelméért
2010. júl. 6. 14:57
 14/25 anonim ***** válasza:
bunkót a legkönnyebb találni.. menj el egy diszkóba..
2010. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Úristen!!! Ez komoly kérdés? pfffffffff.......... őszintén sajnállak. Hogy lehet egyáltalán egy bunkó pasiba beleszeretni? Őszintén? Hogy?? Nekem van egy "bunkó pasi" ismerősöm aki nagyon tetszik, de tudom hogy rendes és meg tud változni, ezért is törődöm vele. De ha tisztába vagy valaki bunkóságával,mégis miért foglalkozol vele? miért keresed a bajt? Utána meg majd te leszel ak aki ideírja 1 év múlva hogy komolyan minden pasi bunkó ?:( jajjj..Miért nem érti meg hogy szeretem ?:( jujjj... hát te elmebeteg vagy, vagy csak azt hiszed hogy az a szerelem ha egy bunkó pasinak megtetszel, hát nem fog veled különcként bánni, csak szólok, a bunkó pasikat midnig az olyan csajszik érdeklik akik nem keresik a társaságukat, utálják a stílusukat stb.. te nem fogsz nekik kelleni
2010. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

utolsó

gondolom még nem voltál szerelmes

és nem annyira bunkó.. tud nagyon kedves is lenni,megmutatta már azt az oldalát is,de többnyire küzdenem kell a figyelméért. nem lóg folyton rajtam,de féltékeny ha mással lát. de nem hisztizik,nem akar birtokolni.

2010. júl. 6. 15:17
 17/25 anonim válasza:
Bunkó pasid volt és elveszteted de még véletlenül-se próbálnál rá,hogy több esély lenne a normális pasikra de azé csak hajrá igyál még 1et és fogd-rá a nyusziraxD
2010. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Voltam és vagyok is szerelmes kedvesem, nem csak bunkókba lehet szerelmesnek lenni te kis idióta. Hány éves vagy 16??
2010. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, a te fajtád miatt nem találnak párt a normális fiúk.
2010. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont
2010. júl. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!