Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nekem más nemzetiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nekem más nemzetiségű pasik sokkal jobban bejönnek mint a magyarok? :S

Figyelt kérdés
Az ázsiaiaktól kezdve az afrikaiakig bejön majdnem minden nemzetiségű pasi. De valamiért a magyarok nem...jó, a magyarok között is van aki kedves. De az a baj, hogy én akárhány magyar fiút ismerek mindegyik annyira bunkó...ha meg neten megismerkedek valakivel sokkal kedvesebb mint egy magyar. Voltak már nem magyar ismerőseim, barátaim (fiúk, lányok de a többsége fiú volt) és ők nem olyan bunkók mint a magyarok. Valahogy nem...persze büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok de szerintem tuti h nem magyar férjem lesz. Amúgy én ázsiait vagy afrikait akarok :D. Egyesek szerint gáz vagyok. Szerintetek is?
2010. júl. 5. 15:05
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Szerintem nem.Általában nekemis más nemzetiségüü pasik jönnek be.Magyarországon nincsenek olyan jók.://
2010. aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
44%
A magyar pasik azt, hogy tisztelet, hogy megbecsülés nem nagyon tudják ezeket a fogalmakat! Én a Fekete vagy félvér srácokat kedvelem, legyen az egyiptomi, indiai, fekete! Csak ne magyar! A magyar pasik nagyon félre sikeredtek! Nekik az a rib@nc, aki nemet mond, és nem hagyja magát kihasználni, nem az aki beterpeszt! Udvarolni nem tudnak a magyarok! Mocskosul beszélnek csak sexre mennek, válogatnak, de nem is szépség egzisztencia alapján, hanem hogy minél ocsmányabb legyen a nő is aki kapható mindenre megtesz neki mindent az ágyban és azon kivül én igy vettem észre, és aki komolyan gondolja boldog akar lenni átlagos tervekkel ház, család, papa mama gyerekek! Az nem kell nekik!
2011. máj. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!