Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nekem más nemzetiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nekem más nemzetiségű pasik sokkal jobban bejönnek mint a magyarok? :S

Figyelt kérdés
Az ázsiaiaktól kezdve az afrikaiakig bejön majdnem minden nemzetiségű pasi. De valamiért a magyarok nem...jó, a magyarok között is van aki kedves. De az a baj, hogy én akárhány magyar fiút ismerek mindegyik annyira bunkó...ha meg neten megismerkedek valakivel sokkal kedvesebb mint egy magyar. Voltak már nem magyar ismerőseim, barátaim (fiúk, lányok de a többsége fiú volt) és ők nem olyan bunkók mint a magyarok. Valahogy nem...persze büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok de szerintem tuti h nem magyar férjem lesz. Amúgy én ázsiait vagy afrikait akarok :D. Egyesek szerint gáz vagyok. Szerintetek is?
2010. júl. 5. 15:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Bár a cigányok nem :D
2010. júl. 5. 15:06
 2/22 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2010. júl. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem azért még időben döntsd el ezt az ázsiai vagy afrikai dolgot, mert van a kettő között jó 15 centi különbség...
2010. júl. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
57%
Szerintem nem baj..:)
2010. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem gáz. A külföldi fiúk sokkal többet adnak magukra,

(jobb ruhák, menőbb cipők, elegánsan férfiasak) mint a magyarok, és ezenkívül jobban is tisztelik a női nemet. Udvariasabbak, tisztelettudóak a nőkkel.

2010. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%

Igen, a külföldi pasik sokkal udvariasabbak a magyar pasiknál!!!! Saját tapasztalatom ez nekem is!!!

Korábban itt erre vonatkozóan feltettem egy kérdést, hogy mi az oka annak, hogy a külföldi pasik sokkal udvariasabbak, tisztelettudóbbak a magyar férfiaknál?

Na, jöttek a magyar pasiktól a bunkóbbnál bunkóbb válaszok, mert fáj nekik az igazság!!!

Tehát egyáltalán nem gáz, hogy külföldi pasit szeretnél magadnak, nekem is külföldi van!!! (Afrikai)

2010. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Ejjj, ez relatív, de szerintem az ázsiai férfiak olyan visszataszítóak. A négerekkel semmi bajom.

Ja és egyébkén tényleg bunkók a magyar hapsik. :)

2010. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
szerintem elég nagy probléma, hogy egy pasit a nemzetisége alapján ítélsz meg a személyisége helyett...az meg, hogy külsőre ki jön be már egész más kérdés
2010. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
60%

Szia!

Nekem mióta az eszemet tudom,na jó,kb.14-15 éves korom óta a fekete fiúk(néger)tetszenek!Már 40 vagyok,és még mindig!Bár a férjem teljesen átlagos,fehér bőrű,és én is,akkor is odavagyok a csokiszínű fiúkért!Azt hiszem én már lemaradtam róla,de aki még fiatal,annak drukkolok,hajrá hajrá,sok szerencsét kívánok egy ilyen fiúhoz!!!

2010. júl. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%
Az a gáz, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerül benned. Miért lenne ez baj?
2010. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!