Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha nekem más nemzetiségű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nekem más nemzetiségű pasik sokkal jobban bejönnek mint a magyarok? :S

Figyelt kérdés
Az ázsiaiaktól kezdve az afrikaiakig bejön majdnem minden nemzetiségű pasi. De valamiért a magyarok nem...jó, a magyarok között is van aki kedves. De az a baj, hogy én akárhány magyar fiút ismerek mindegyik annyira bunkó...ha meg neten megismerkedek valakivel sokkal kedvesebb mint egy magyar. Voltak már nem magyar ismerőseim, barátaim (fiúk, lányok de a többsége fiú volt) és ők nem olyan bunkók mint a magyarok. Valahogy nem...persze büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok de szerintem tuti h nem magyar férjem lesz. Amúgy én ázsiait vagy afrikait akarok :D. Egyesek szerint gáz vagyok. Szerintetek is?
2010. júl. 5. 15:05
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Nem gáz. Egyébként volt egy felmérés, hogy melyik nemzet férfijai az udvariasabbak és abban a magyarok azt hiszem első helyen végeztek... :D
2010. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz. Ellenben nem értek veled egyet abban, hogy a magyarok bunkóbbak lennének a külföldieknél, így általánosítva. Magyarok között is ismerek bunkót és kedveset is, külföldiből is megvan mindkét véglet. És mi előtt azt hinnétek, hogy egy vérző lelkű fiú/férfi vagyok, nem. 24/L
2010. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
23%

nekem a fekák és az olasz srácok jönnek be nagyon :DDDDDdd


16/L

2010. júl. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
20%
Nekem is az ázsiai fiúk jönnek be, az afrikaiak nem. Amúgy szerintem nem gáz. :)
2010. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Önmagában nincs vele gond, viszont azzal annál inkább, hogy a magyar pasikat bunkónak titulálod. A kedvesség, és lovagiasság nem nemzetiség kérdése, nekem is sikerült egy nagyon udvarias és odaadó férfiút kifogni a magyarok közül. Viszont a két rassz-szal, amit leírtál, óvatosan kell bánni, ugyanis mindkettő nagyon zárt közösség, és a család kör nem szereti, ha más "színű" is bekerül ebbe. Persze vannak kivételek, de sok ismerősöm beleesett ebbe a csapdába, hogy a rokonság miatt ért véget a kapcsolat.
2010. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A magyar autósok a legudvariasabbak Közép-Európában

[link]

2010. júl. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15:28nak. Nem nemzetiség alapján ítélek. Tényleg vannak normális magyar pasik de a 90%-a szemét. Legalábbis körülöttem az.


15:34nek. Csak azért kérdeztem meg mert egyesek hülyének tartanak, hogy a magyar pasikat nem nagyon szeretem pont a viselkedésük miatt. Csak én inkább olyannal élném le az életemet akivel keveset veszekednénk. Mert ha mondjuk összeházasodok egy magyarral aki kicsit sem udvarias, ráadásul az sem érdekli, hogy mi van velem azzal felesleges összeházasodni mert úgyis elválnék. De ha egy külföldi emberrel házasodok össze udvarias és érdekli, hogy mi van velem az már mindjárt másabb.

2010. júl. 5. 16:45
 18/22 anonim ***** válasza:
75%
énis így voltam vele,de az hogy milyen pasik jönnek be úgy általában,meg kibe szeretsz bele az lehet más is. énis olyanba szerettem bele akire első ránézésre azt se mondtam volna hogy talán lehet esélye,de aztán megismertem... szoval ne legyél még olyan biztos benne:D
2010. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én már kb 4 éve keresgélek a magyar srácok közt, de még egy igazán kedves, normális srácot sem találtam. :( Szóval kezdem én is feladni. Viszont gyakran beszélek külföldiekkel, engem is nagyon megfog némelyik! Ha tehetem, nekem is biztosan külföldi férjem lesz! :) Arról nem is beszélve, hogy a magyaroknál míg csak "jó csaj" vagyok, amolyan "elmegy", akit meghúznának, aztán ennyi, addig egy külföldi áradozik arról, milyen gyönyörű vagyok. :) Nagyon kedvesek.

19/L

2010. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
nem gáz csak ha nem cigány,néger vagy ferdeszemű az illető
2010. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!