Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ok gyanakodni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ok gyanakodni egy ilyen ferfira, hogy ferde hajlamú?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival , szóba kerultek a kamaszlányok , többször , ö 4 et nevelt fel , 4 lányt , akikböl 3 biológiai es 1 ik nem, azt mondta azzal volt a legjobb kapcsolata.

Egyik gyereke sincs a Facebookon a barati listajan , allitólag cikinek tartják stb hogy az apjukkal baratkozzanak de nem is tartjak a kapcsolatot , nem talalkoznak

Most a kerdeshez: mikor szòba kerultek a kiskorú lányok , azt mondta , hogy sajnos az emberek nagyon GYANAKVÓAK , par eve mikor masik varosba lakott , egy grillpartin volt es a baratja lanya aki 9-10 köruli volt egyedul sirt a kert vegebe , nem tudom , a többi gyerek miatt , vagy miert, a lenyeg , hogy ö elvitte setalni hogy megvigasztalja , nem tudom 1-2 órát es ebböl cirkusz lett , konkretan felmerult a gyanú hogy mit csinalt a kislannyal miert setalt , stb , hogy ö csak vigasztalta stb segitett .

Masodjara mikor a sajat kutyajat setaltatta, mar masik varosban lakik azóta es a szomszed kislany megallt beszelni ( gondolom a kutya miatt ) es kezdtek targyalni a suliról , meg hogy a kiskany hajat akar festeni es hogy miert milyen kar lenne bla bla es egy szomszednö meglatta es megkerdezte töle ” mi van mar a kislanyokkal kezdesz ki??”

Tehat mondta hogy nagy a gyanakvas nem lehet gyerekkel beszelni stb

Mondta hogy a teny hogy van egy kislanyom , nem zavarja , söt szivesen vigyazna ra otthon , amig en dolgozom, neki olyan a gyerek mint egy bónusz , nem egy hátrány , ahogy mas ferfi látná .

A lanyom 11,5 éves .

Sose biztam senkire es most mar nincs is szuksege .

Mit szóltok , pedofil gyanús a pasi?


2019. márc. 7. 16:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Olvasd el, amit leírtál és a sorok között ott a válasz.
2019. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%
Én rá nem bíznám a lányomat. Lehetséges, hogy jólelkű ember, de ha valakiben nem bízom meg, akkor arra nem biznek egy rozsdás szöget sem.
2019. márc. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
En úgy vettem eszre , hogy nagyon anyagias es fukar es emiatt is végetérhettek a házasságai , tény, hogy véget értek és senki nem tartja vele a kapcsolatot
2019. márc. 7. 16:17
 4/23 A kérdező kommentje:
Én sem fogom rábizni a lányom , eddig se biztam senkire . Söt azóta a pasi odébbállt . Viszont kiváncsi vagyok, hogy az elmondottak alapján van e gyanúra ok, vagy egybeesések , ártatlan de furcsanak tunö helyzetek
2019. márc. 7. 16:20
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Tok egyertelmu, hogy azok a lanyok nem veletlen nem tartjak a pedofil apjukkal a kapcsolatot.
2019. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
En sem tartom apammal a kapcsolatot es nem volt pedofil . Eleg ha önzö valaki
2019. márc. 7. 16:25
 7/23 anonim ***** válasza:
51%
Es mind a negy egyszerre utalja ot ennyire? Ez a bonuszos szoveg meg nem kavarta fel meg az epét is ugy gyomortajekon? Komolyan???
2019. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Bence_ ***** válasza:
49%

Tök jól elvagyok a gyerekekkel, simán vigyázok rájuk de sose egyik gesztusom se keveri, keverné össze senki.

Egy pasi ennél kockább.

Ott az anyai ösztönöd, használd.

2019. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én a figyelmedbe ajánlanám a Jagten című filmet ennek a kérdésnek a kapcsán. Attól, hogy valaki kedves a gyerekekkel még nem lesz valaki pedofil. Nyilván egy 9-10 éves gyerek már fel tudja fogni, hogy ha egy felnőtt olyasmit tesz vele amit nem szeretne, hogy tegyen és ezt előbb utóbb a szüleinek is elmondja. Szerintem durva dolog látatlanban ilyennel dobálózni, hogy valaki pedofil. Ráadásul mondjuk az, ogy nem tartják a kapcsolatot az apjukkal a gyerekek annyira gyakori dolog, hogy emiatt mondjuk hülyeség is lenne ezt gondolni. Nekem nagyon rossz viszonyom volt apámmal, le sem tojt, együtt éltünk, de csak úgy egymás mellett, nem érdekeltem, éppen ezért nincs olyan viszonyunk, hogy én a facebookon mutogassam nekem milyen jófej szeretetreméltó apucim van, ez ennyi.
2019. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Volt már kérdés erröl a fasziról.
2019. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!