Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavarna/randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna/randiznátok olyan csajjal, aki nagyon vékony, de arcra nagyon tetszik nektek?

Figyelt kérdés

167 centihez 41 kg vagyok. Nem vagyok sem anorexiás, sem bulímiás.

Mellem körülbelül alig, darázsderekam van, a bordáim "annyira" nem állnak ki, és a fenekem sem lapos. Arcra nagyon szép vagyok (visszajelzések szerint, és én is tetszek magamnak). Viszont eszméletlen csontos a karom, vállam, és a lábaim!


Fiúk, ti mit szólnátok hozzá? Nem kioktatást kérek, hogy szedjek fel pár kilót, mert egyszerűen képtelen vagyok rá.


2010. júl. 2. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én oda lennék érted. Inkább egy nagyon szép arcú, jó alakú lány, mint egy molettebb lány. Én szeretem ha egy lány úgymond "törékeny". Nem szeretem az elhízlalt molett csajokat. Meg figyelj, minden 3. fiatal Magyarországon, kövér.
2010. júl. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem teccenél
2010. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen randiznék ,ha nem zavarna,hogy hasonló vagyok.Am a kis cici faja.
2010. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Mért probléma ha valaki vékony?

Mindenki megőrült?

2010. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vékony vagyok, 170 cm és 49 kg. Néha úgy érzem, azért nem tetszem eléggé egy srűcnak, mert túl vékony vagyok. De szívesebben vagyok ilyen, mint 80kg-s! Egyébként ha nem tudsz hízni, ajánlom, keress fel egy belgyógyászt, nekem is így derült ki a lisztérzékenységem! Igaz, azóta sem híztam valami sokat, de egészségesebben élek. A fiúkat pedig ha a vékony testalkat zavarja, le vannak ejtve. :D Nézzék meg a molettebb lányokat majd 20 év múlva. :D
2010. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarna. Nem kizáró ok. 18F
2010. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

:)))

Köszi a válaszokat, fel van pontozva mindenki!:D

2010. júl. 2. 12:34
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
170 cm 50 kg vagyok. Jó párszor kaptam meg, hogy milyen anorexiás kinézetem van. Szomorú, hogy ennyire felfordult a világ, hogy a molettebb, alacsonyabb lányok csinosabbnak számítanak, mint a magas, vékonyak.
2010. júl. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, 187 centi 67 kilogramm. haverom mondja nekem hogy gizda vagyok (vékony), mondom neki h akkor legyen olyan mint te b+? kösz nem. 110 kiló a gyerek, meg 2 méter. Inkább érzem magam jól "gizdán" és viselkedek gizdán, minthogy egy elhízott nyomoronc legyek. már nekem a 75 kiló is sok.
2010. júl. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna. Egyébként hány éves vagy kérdező?
2010. júl. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!