Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok randiznátok/járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok randiznátok/járnátok nagyon vékony sráccal?

Figyelt kérdés

170-172 cm és 50 kg gáz egy férfinak?

( koraszülöttség és gyermekkori agyvérzés következménye)

Természetesen eltekintve a fenti "értékektől" és attól, hogy átlagba sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál semmiféle szövődménye nincs a "gyermekkori betegségeimnek"

Kíváncsi vagyok, hogy jó-jó a vékony fiúk bejönnek bizonyos hölgyeknek, na de az ennyire vékony is?

Tudom a legkönnyebb mondani, hogy gyúrjál + egyél na de amikor az ember 3 hónapig volt intenzíven örül, ha életben maradt. 24/F


2010. márc. 15. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most a vékony testalkat a menő, inkább az öltözködés a döntő szerintem. Ha jól öltözöl, nem gáz.
2010. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem gond szerintem, csak öltözködj akkor jól, meg a belsőd is legyen jó! :)
2010. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Öltözködjek jól?

Hát nem tudom, általában szövetnadrágot és inget hordok vagy farmert bőrkabáttal. Kb úgy öltözködöm mint Bartha Zsolt a Barátok köztben

2010. márc. 15. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
az vagány:)
2010. márc. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Erre most szívesen mondanék valami értelmeset, de nehéz. Itt tényleg a nőn múlik, hogy mennyire értelmes, meg azon, hogy hogyan viselkedsz.

Magamról úgy érzem, hogy sohasem tartoztam a csúnya kategóriába, de mivel egykor nem volt nagy szám, hosszú évekig voltam számkivetett. Aztán összeszedtem magam, és csak ezen múlt. Kell egy jó szöveg, jó nagy szerető szív, nem kevés kedvesség na és persze temérdeknyi türelem.:)

Szerintem...

Arról, hogy meg, hogy öltözködj jól... Kinek mi számít jónak? : )

2010. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Javítva magam: *Arról meg, hogy
2010. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nem bírom a nagyon vékony fiúkat.

de jó, hogy ilyeneken rágódsz miközben majdnem kétszer meghaltál kicsi korodabn :P

jó fej lehetsz :D

2010. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a vékony pasikat, jól áll rajtuk a ruha :DD

Bár azért az is számít, hogy ruha nélkül hogy néz ki. Ha túlságosan kiállnak belőle a csontok az azért számomra nem túl szexi.


De ha egyébként jól nézel ki (ápolt vagy, divatosan öltözködsz, jó a hajad stb) és klassz a személyiséged akkor semmi gáz. :)

2010. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom 25éves 176cm magas és 54kg!!!

Nekem nem az a lényeg,hogy milyen testalkatú,hanem az,hogy hüséges e vagy sem...stb.

Szerintem nincs semmi gond hogy vékony vagy!!ilyen vagy és kész,probáld elfogadni.

2010. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell feltétlen "gyúrni", de valami sport, pl úszás, jóga, ilyesmi (természetesen fokozottabb kalóriabevitel mellett -> csirkemell rulez ;)) nagyon sokat segíthet alakformálásban + egészséges + egy jó hobbi, aminek kapcsán lányokkal is összeakadhatsz. Én pl. sokáig nagyon vékony voltam (érettségikor 196 cm és 71 kiló), de utána úgy döntöttem, teszek is valamit annak érdekében, hogy legyen végre barátnőm, ma már 81 kiló vagyok, és néhány hónapja boldog párkapcsolatban élek :) szóval a vékony testalkat hátrány, de egy kis elhatározással bőven le lehet faragni.
2010. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!