Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok az unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az unokatestvérembe? :O

Figyelt kérdés
2. unokatesóm tehát nem olyan közeli! kb. 3 éve nem találkoztunk de most ahogy láttam totál belezugtam ! mit csináljak? ö észrese vesz (sztem):S vagy ez tiltott szerelem??:S
2010. júl. 2. 00:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
49%
Remélem a srácnak több esze van, mint neked. Most pedig regulázd meg a kis agyadat, és szeress ki belőle, csinálod itt magadnak a fesztivált!
2010. júl. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

asszem 3szor láttam a másodunokatesómat, először kicsinek, utánna 2szer mikor már nagyobbak voltunk. beleszerettem, vagyis olyasmi. de ez teljesen normális, ugyanis pont olyan mintha a szomszédodba lennél szerelmes, vagyis az agyad szerint. mert nincs az a kötődés, mint rokonoknál. ezért fordul elő, hogy olyat érzel amit nem kéne.

nálam elmúlt, tudom hogy ő a rokonom és úgy szeretem mint a testvéremet. nálad is el fog múlni nyugi. csak ne görcsölj azon, hogy neked az a fiú KELL...

2010. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha olyan amilyennek leírod akkor nem fog veled kikezdeni.Az lehet a gond hogy sok mindenben nagyon egyformán gondolkoztok és egyformán csináltok de ettől még nem kell beleszeretni akkor inkább örülj neki hogy ilyen remek 2 unokatestvéred van és inkább felejtsd el őt.

Persze ezt nem úgy értem hogy soha tőbbé ne találkozzatok

azért kár lenne elvesztegetni akkor egy jó barátságot örülj inkább neki hogy van egy jó barátod aki késöbb bármikor segithet neked:)

2010. júl. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

00:22 áhh beszarok rajtad xDDDDD görcs xdxdxdxd xDDD

lol

2010. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
74%
nekem is tetszett a 2. unokatesóm én fiu vagyok őlány de hát rokon ezért eszembe se jutott összejönni vele
2010. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
54%

Család???

Unokatesó???

Kizárt!

Fiatal lehetsz még, ha nem bírod felfogni: LEHETETLEN!

Csak vezsekedést, marakodást okozna, összeugrasztanád a két családot! Most egy percre gondolkozz el! Ne csak MAGADDAL foglalkozz, hogy NEKED mi a jó! Gondolj a többiekre, a környezetedre! Totális őrültség.

2010. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
69%
házinyúlra nem lövünk...
2010. dec. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 :D:D ***** válasza:
47%
sztem nem akarnak gyereket vallani.sztem gyere ossze vele csak a kivancsisag kedveert de tenyleg ossze is hazasodhatok csak guereket ne csinaljatok:)
2010. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
63%
Én szurkolok neked.
2010. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!