Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pontoztak le photofeeleren?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pontoztak le photofeeleren?

Figyelt kérdés

Pedig tök jó képet töltöttem fel. A legelőnyösebb képemet. Mégis mindenki lepontozott. Há' milyen világban élünk, kérem szépen?

F


2019. febr. 9. 22:29
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
9%
Tedd fel lécci ide a képed :) kíváncsi vagyok
2019. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Férfiaknak nem küldök képet. Nőknek is csak akkor, ha előttem rám írnak, és elárulják a lakhelyük. Nem akarok ismerősbe botlani. :)
2019. febr. 9. 23:01
 13/22 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem kell pont, nem kell pont :D

32/f

2019. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

#13

Milyen pont?

2019. febr. 9. 23:04
 15/22 Gymnospermatophyta ***** válasza:
3: Hülyeség. A "jó palik" sem egyformák. Ahogyan számodra is mást jelent a jó pali, mint másoknál, úgy előfordulhat az is, hogy habár mások szerint X pontot "érsz", lehet az általad jó palinak titulált fiúnak pedig 10-et. Ahogyan az is lehet, hogy akit te jó palinak gondolsz, 6 ponton állnak. Vagy nem tudom. Igazából erről az egészről most hallok először, de most majd rákeresek mi ez. A lényeg, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek más tetszik. Ne mondj le az általad helyesnek látott emberekről egy-egy alkalmazás vagy oldal miatt és ne általánosíts. Nagyon nagy butaság lenne. :)
2019. febr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#15

Hát igen, itt is láthatod, hogy 9 nő teljesen visszataszítónak és férfiatlannak talált, ezért arra nyomtak, hogy semmi vonzót nem találnak bennem.


[link]

2019. febr. 9. 23:44
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

6.8 az tok jo...


Engem 3-4 koze pontoznak altalaban...

2019. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz, hogy általában azok pontoznak le, akik mindenkit lepontoznak.
2019. febr. 9. 23:45
 19/22 A kérdező kommentje:

#17

Olyanom is van. :D

[link]

Igaz, ez a legrosszabb képem, ennél mindegyikre jobb értékelést kaptam. És amúgy elég hülye fejet vágok rajta. Olyan fejem van rajta, mint egy elmebeteg sorozatgyilkosnak. :D

2019. febr. 9. 23:48
 20/22 anonim ***** válasza:

17-es vagyok


[link]

2019. febr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!