Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az eredmény jónak számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az eredmény jónak számít photofeeleren? Nektek mi jött ki?

Figyelt kérdés

Bár sokak számára megtévesztő lehet, de a képen oldalt nem én vagyok, az csupán egy illusztráció.

Az eredeti képet biztonsági okokból kellett kitakarnom.

Köszönöm a megértést. Íme a pikcsör:


[link]


2018. okt. 18. 13:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként úgy hiszem, sokkal jobb eredményt értem volna el, ha néhányan nem szavaztak volna le szándékosan.

[link]

Az oldal szerencsére kijelzi, hogy azok, akik teljesen leszavaztak, valójában mindenkit leszavaznak. Szerintem ezek nem is nők, hanem trollkodó férfiak.

2018. okt. 18. 13:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudsz lányokat felszedni? Akkor igen. Nem tudsz? Akkor nem. Sosem értettem, hogy emberek miért pontokat akarnak gyűjteni, amikor ez egyszerűen arról szól, hogy érdekled-e a másik nemet, vagy sem
2018. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztos tudnék, ha olyan lennék, mint a többi férfi, és élvezetet okozna, hogy hány nőt tudok felszedni. De nem.

Amúgy a való életben nem szoktam észlelni, hogy bárkinek is tetszenék.

2018. okt. 18. 13:34
 4/6 anonim ***** válasza:
elég vékony ropi kezed van
2018. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Legalább nem vagyok elhízva. :D

2018. okt. 18. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még sosem próbáltam ki ezt az oldalat. Viszont szerintem úgyse az a lényeg, hogy ezen az oldalon milyen eredményt kapsz, főleg, hogy azt se tudjuk kik szavaztak rád, mert nem mindegy, hogy többségben nők vagy férfiak és azok milyen korosztályba tartoznak, stb. Reális képet a külsőddel kapcsolatban akkor tudsz kapni, ha próbálkozol, ismerkedsz emberekkel.
2018. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!