Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen pasit (szuper jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen pasit (szuper jó test + jó fej apa) miért pontozták le ennyire?

Figyelt kérdés

A link: [link]


Eddig azt hittem, hogy pont az ilyen pasik a legtöbb nô ideálja.


2016. jún. 4. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Huhhh, nem tudom, hogy miért pontozták le, pedig nagyon szexi. És nem is jönnek be a szőkék.


Tőlem jó pontot kap, ez biztos.

2016. jún. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Hol pontozták le...? :)

Amúgy meg nem tudhatjuk, mennyire szuper-jófej apuka... általában pont az ilyen "kirakat-apukák" (akik a külvilágnak azt mutatják, mekkora király apák ők) sz..rnak magasról a gyerekre otthon. Amíg mutogatni kell az ő jófejségét, addig oké, de ha a gyereknek nyűgje van, az már anya dolga.

Hangsúlyozom: ÁLTALÁBAN. Tehát lehet, hogy ő pont a kivétel kategória, de ezt ennyiből nem tudhatja senki.

2016. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%

Mert nézd meg hogyan néznek ki àtlagba nôk és férfiak dagadék,narancsbôrös,slampos,igénytelenek.

A szép testû vonzó emberek kuriózum és irigyek ràjuk.

Pomt ezért.

2016. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok irigy pasi is látta a cikket, ês ők is szavazhatnak.
2016. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2 : az oldalon nem azt kérdezték, hogy csak a videók alapján választanád-e életed párjának meg gyerekeid apjának.


Csak annyit, hogy a videók alapján elsôre bejön-e a pasi.

2016. jún. 4. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra az izmos férfiak rondák, ijesztőek, semmiképp nem vonzó. Az meg hogy gyereke van nem egy pozitív dolog.
2016. jún. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, ahogy emelgeti a gyereket, szerintem ez nem jófejség, hanem veszélyes.
2016. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Miért lenne veszélyes? Vagy legalábbis veszélyesebb, mint amikor egy "hagyományos" apuka emelgeti vagy ülteti a nyakába a gyerekét?


Fôleg, hogy a világ talán leghíresebb cirkuszának artistájáról beszélünk, tehát valószínûleg kisebb "veszélyben" van a gyerek, mint én voltam, mikor apám a nyakában vitt.

2016. jún. 4. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!