Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hogyan hülyítik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan hülyítik a férfiakat? Miért jó ez nekik?

Figyelt kérdés

Miért hülyítik a nők a férfiakat? Hogyan csinálják, mire kell odafigyelni? Miért jó ez nekik?

Valaki volt már ebben a helyzetben?



2016. máj. 15. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Hali! Szerintem a szemét figyeld! Ha sunyít, akkor ne foglalkozz vele! És ez szerintem a másik nemnél is igaz.
2016. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg féleképpen, én nem vagyok egy ronda, meg nincs szar szövegem se, tudok témázni stb, de állandóan szivatnak engem aztán időbe törlöm őket, pl megismersz egy csajt élőbe bejelölöd, dumálgattok és random eltünik nem ír napokig, aztán esetleg hetekig, vagy 3 naponta 2 üzenetet, ügye mert sok idő aza 7 másodperc amíg megír egy üzenetet, annyit nem érsz neki, vagy annyira nem érdekled, tipikus társkeresőn is szó nélkül eltünnek, aztán néha rádírnak, csak hogy adjanak valami 0,5% reményt de csak szivatásból aztán ha törlödőket kiröhögnek vagy észre se veszik hogy léteztél vagy hogy ki voltál.
2016. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már sztem az ilyen csjaok száma nálam 50-en fölülvan társkeresőt és élő ismerkedést beleértve, szóval sztem ne a nőkkel foglalkozz hanem karriert építs,kockulj, sportolj, ami neked jól esik.
2016. máj. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És a pláne, hogy aztán mikor így viselkednek veled és a fiuk 99%-ával utána jön a hiszti a lányoktól hogy senkinek se kellenek...
2016. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha néha úgy tűnik, mintha tetszenél neki, néha meg úgy, mintha nem, akkor hülyít. Arra jó, hogy addig is építed az egójukat, na meg ki is tudnak használni.
2016. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!


Akit már vettek hülyére, az kérjem írja le hogy mivel/hogyan... sokat segítene.

2016. máj. 15. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy melyikük nem szivat? Ne foglalkozz a nőkkel ha jót akarsz és boldog lenni.
2016. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!