Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyes lányok miért hülyítik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányok miért hülyítik a férfiakat, amikor randin vannak?

Figyelt kérdés
Már sokadszorra fordult elő,hogy a randit sok internetes beszélgetés előzte meg,a csaj tök vidám volt,és ő is várta a randit,de a randikon valahogy mindig úgy érzem,hogy csak én akarom,és a lány tök furcsa,fáradt.Úgy eltelik az idő,minden a "szokásosan" megy,eszünk,iszunk vagy valahova beülünk.De mintha csak én szeretném,hogy legyen valami,a másik meg unott.Szóval a mai randin is az volt,hogy többször is ittunk,ettünk,megköszönte,de közben úgy érzem,hogy átbasznak,mert már megint eltelik egy randi úgy hogy elköltöttem nem kevés pénzt a lányra,és mintha csak az "ingyen kajáért" lenne velem.
2013. dec. 7. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet másnak képzelt...
2013. dec. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
remélem te fizetté csikánó... akkor meg lehet érteni nem ? =D hagy a p!csába az ilyeneket =DD
2013. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de képet is küldtem magamról,telefonon is beszéltünk,akkor most mi van?
2013. dec. 7. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Áhh, ilyen gyépéseket én is kifogtam.


Olyan sz..r képeket küldtem direkt, én is szégyelltem, de valahogy a lány mégis valami álompasit épített fel fejben, és egész szövegéből az jött le hogy ő csak a külsőre megy.


Kb ő hívott el, kedvem se volt hozzá, a nagy "randin" meg odamentem, és fel se nézett kb, csak a telónyomkodás közben odabökött egy helót. Láttam olyan pofát vág mintha kéregetni mentem volna oda, úgyhogy köszönés utáni első gondolatom az volt hogy lépjek le én is. Jó 5 perces randi volt :D


De nemtom, ha már így neten ismerkedem, akkor úgy vagyok, kapcsoljunk esetleg kamerát, akkor lát mozgás közben, meg minél több kép, meg pár nap, 1-2 hét max ami duma, ott már alapból ki lehet szűrni ki mennyire gondolja komolyan, meg azt is hogy megvan e az a plusz ami randin is megmarad.

2013. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!