Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok nektek testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok nektek testi vonzalom szempontjából számít melyik testről van szó (képek) vagy a lelki oldal annyira fontos hogy ez mellékes?

Figyelt kérdés

Melyik az ami legjobban vonzana titeket? Vagy mindegy szinte mert az arc jóval fontosabb mint a test? Kort is írjatok légyszi.


A magyar átlag alapján én úgy látom a test sok nőnél nem számít szinte semennyit, ha nem disznó valaki annyira akkor már okés.



1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2018. nov. 25. 13:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szintén 23.


Két 23 éves 82%-os is van :D

2018. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a tulzottan kigyurt ferfiakat.


szoval, az en (28N) sorrendem:


1.Gosling, ha skippelne a heti 4edzesbol kettot

2.gaz vagyok, de a 2es nekem bejon

3.az Armani modell

4.a 4es kigyurt srac.

2018. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyik se tetszik, szeretem, ha a pasik mellkasa és hasa szőrös, ezekről meg hiányzik. A 2-esen van valami pamacska a hasán, de az nem túl sok. Ha szőrös lenne, akkor a 3-as tetszene legjobban.


Amúgy nekem simán felülírja ezt, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon, illetve igen, az arc is számít. Volt olyan pasim, aki nem annyira tetszett, de a személyisége megfogott (aztán sajna kiderült, hogy annyira mégse olyan, csak olyannak tettette magát, ami gondolta, hogy be fog jönni).

2018. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A 4.-en kívűl az összesnek jó teste van. Bár nekem ezeknél vékonyabb testalkat tetszik. De az első három elfogadható.


Nekem vmi ilyesmi testalkat az ideálom:

[link]

2018. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!