Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok nektek testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok nektek testi vonzalom szempontjából számít melyik testről van szó (képek) vagy a lelki oldal annyira fontos hogy ez mellékes?

Figyelt kérdés

Melyik az ami legjobban vonzana titeket? Vagy mindegy szinte mert az arc jóval fontosabb mint a test? Kort is írjatok légyszi.


A magyar átlag alapján én úgy látom a test sok nőnél nem számít szinte semennyit, ha nem disznó valaki annyira akkor már okés.



1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]



2018. nov. 25. 13:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
1, 3 a fej miatt. A 2-esbek és a 4-esnek is jó a teste, de nekem a fejük nem jön be. Igaz, nem hozzám szólt a kérdés, mert 35 feletti nő vagyok. :-) De kinek, mi a fiatal. :-)
2018. nov. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor még annyivel kiegészíteném hogy a fejet nem kell nézni:D
2018. nov. 25. 13:30
 3/14 A kérdező kommentje:
Elég szomorú de a kettesnek a teste nálunk már tényleg jónak számít XD a strandon elég körülnézni
2018. nov. 25. 13:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik elfogadható, semmi gond a másodikkal, ha erre vagy kíváncsi, talán legkevésbé a 4es vonzó számomra, egy kicsit sok nekem a hupli rajta. De ez legyen a legnagyobb baja... (34N - minden relatív :))
2018. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 3-as tetszik legjobban.
2018. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Nekem az ennél sokkal vékonyabbak tetszenek, akik nincsenek kigyúrva.

Ennek ellenére volt már olyasmi testű párom, mint a kettes, de azt nem mondhatom, hogy nagyon vonzott.

2018. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az 1 es 4-es kep ok. Mivel az en testem is hasonloan kiedzett a kemeny sportoktol. 35/N ( mihez kepest fiatal)
2018. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A 4. kép nagyon sok, az első 3 tetszik. Őszintőn szólva a 3. pasi, Ryan Gosling az egyik kedvenc színészem, úgyhogy nehéz nem őt mondani a legvonzóbbnak, de a 2. srác alkata meg nagyon hasonlít a "legújabb" exemére.


Nem mondanám mellékesnek se a külsőt, se a belsőt, de amíg kb normál alkatú megfelel. Ha kicsit vékonyabb/vastagabb/izmosabb még rendben van, csak ne legyen semmi szélsőséges. Az arc fontosabb a testnél bizonyos mértékig, de pl egy nagyon helyes arc miatt nem tudnám elnézni, ha mondjuk a teste meg a 2. fokú elhízottsági kategóriába esik már.

2018. nov. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok az lemaradt hogy 23N
2018. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az 1 és 3 tetszik.

Én a vékonyan sportos alkatot szeretem leginkább.


A 2. nem az esetem. Se nem vékony, se nem sportos.

A 4. pedig túl izmos.

2018. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!